Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Po wołkowicku » Komentatorowi jakże „wybickiemu”… do sztambucha!
Komentatorowi jakże „wybickiemu”… do sztambucha! piątek, 12 Kwiecień 2013, godz. 15:15

Na godnie opłacanym przez ratusz, oczywiście z naszych wspólnych podatków portalu, ukazał się kolejny „wybicki” artykuł… Artykuł „wybicki” wyłącznie pod względem hymnów i peanów do… ratuszowego złodziejstwa, obłudy, łajdactwa!

I już gdzieniegdzie nawet ukazała się polemika z tym czymś, czego z niczym porównać nie można… Wszak chociaż wiosen już parę mam, nigdy wcześniej większych idiotyzmów nie czytałem!

Dlatego nawet negować tej „wybickości” nie zamierzam, pozostając wierny zasadzie wpojonej mi przez Rodziców…
I tak jak nie siadam do posiłku z usmarkanym, ta nie będę wdawał się w polemikę z… idiotą!


Szczególnie z takim, który doskonale pamięta na wadowickim rynku betonowy pomnik, upamiętniający żołnierzy Armii Czerwonej, ale całkowicie brakuje mu wiedzy, o tym co zrobili ludzie, których pomnik ten upamiętniał?!

No cóż, może szkoda, że ci „czerwonoarmijcy” w ogóle tu przyszli, bo wówczas takich idiotów dzisiaj na pewno by nie było… Bowiem albo ich dziadków bądź mamusie z tatusiami hitlerowcy przerobili by w Oświęcimiu już dawno na mydło i skórę na bęben, albo idiotów dr Mengele by po prostu… wyskrobał szprychą do roweru…

No chyba, że np. babcia z mamusią były na… volksliście?
To może nie byłoby aż tak… tragicznie!

Ale na pewno tamta historia nie zmienia faktu, że m.in. właśnie dzięki takim „wybickim” komentatorom wyimaginowanej przez nich rzeczywistości, dzisiaj „… Wadowice są miastem ciemnoty i obskurantyzmu katolickiego”!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT