Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę…
Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę… poniedziałek, 1 lipiec 2019, godz. 10:03

000000000 - IKEAA karma wraca!
Polskie ministry /Brudziński, Romanowski/ oburzone, że IKEA zwolniła pracownika, za jego poglądy na temat społeczności LGBT.
Oczekują, że IKEA przeprosi polską opinie publiczną.
Ja dodam – błaznują!

Bo czy to nie ich trybunał pseudo konstytucyjny orzekł sprzeczność z ustawą zasadniczą przepisu o równym traktowaniu podmiotów, a zarazem, że drukarz miał prawo odmówić klientowi drukowania materiałów ze względu na klauzulę sumienia drukarza?
Więc z czym dzisiaj mają problem?

Teraz swoimi oczekiwaniami chcą podważać wyrok tego trybunału pseudo konstytucyjnego?

A przecież on nie tylko ostateczny, ale do tego zezwalający każdemu z nas, z uwagi na naszą własną klauzulę sumienia, wyrzucić ze sklepu, kawiarni, marketu czy warsztatu rzemieślniczego czy to katolika, czy np. członka partii PiS!
Bo oni burzą nasze pojęcie wiary oraz sprzeczne z naszymi poglądy polityczne.
Więc zgodnie z tym wyrokiem trybunału pseudo konstytucyjnego nasza klauzula sumienia może nie pozwalać nam na przebywanie w ich towarzystwie.

Bo trudno zaprzeczyć, że tym oto wyrokiem, chociaż nie oficjalnie, to jednak prawomocnie, wykreślono z Konstytucji zapis o zakazie dyskryminacji bez względu na przekonania religijne, polityczne i każde inne.

Więc nie rozumiem skąd ta ministerialna burza wokół IKEA, kiedy ona przecież zgodna nie tylko linią programową partii rządzącej, ale również z klauzulą sumienia jej członków?!

A, że to kolejna PiS. owska satyra prawa – to już całkiem odrębny temat.
Jak m.in. wyrok tego samego trybunału pseudo konstytucyjnego, w sprawie Kamińskiego, Mariusza Kamińskiego, skazanego przez sąd I instancji i bez oczekiwania po złożonej apelacji na wyrok sądu II instancji, ułaskawionego przez „prezydenta” RP, przy twierdzeniu o swojej niewinności…

To zapytam tylko: jeżeli był niewinny, czego nie miał okazji potwierdzić sąd II instancji, to po ch** występował o… prawo łaski?
Przecież niewinnemu ono nie jest potrzebne!

Ale widać, jaki kraj, takie i koordynatory jego służb specjalnych… niewinne 😀

A „prezydent”?
Szkoda słów…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT