Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Kto w tej gminie rządzi…
Kto w tej gminie rządzi… piątek, 6 kwiecień 2018, godz. 22:54

Biznes atakujeBiznesmeni, korupcja czy może tylko… „adwokatura” w prokuratorskich togach?

A dlaczego pytam?
Bo…
Na portalu wadowice24.pl ukazał się materiał zatytułowany: „Lobbing w wadowickim ratuszu! Radni i urzędnicy burmistrza na „tajnych obradach” z biznesmenami”
Jednak z jego treści oraz załączonych materiałów jednoznacznie wynika, że to nie żaden lobbing, ale wprost kryminogenne działania kierowniczki ratuszowego wydziału, wspólnie i porozumieniu z oszustem którego łupem padły Wadowice oraz dosyć tajemniczymi inwestorami!

Nadto działania jednoznacznie wskazujące na przekroczenie uprawnień zarówno przez kierowniczkę Teresę Radwan-Cycoń, połączone z przekroczeniem uprawnień przez włodarza Gminy Wadowice w celu świadomego działania na szkodę interesu publicznego oraz prywatnego, przy pozbawieniu mieszkańców uprawnień do społecznej kontroli pracy organów władzy samorządowej /burmistrz, rada miejska/ układającej się z biznesem na tajnym spotkaniu, co pozwala na domniemanie, że dzieje się to wszystko w sposób wskazujący na korupcyjny charakter działań królującego w tym mieście od minionych wyborów… układu samorządowo-biznesowego.
O pozbawieniu mieszkańców prawa do jawności życia publicznego nie wspomnę…
Chociaż powinny… organy ścigania!

I nie mam tu na myśli znanego wszystkim faktu, jak to gminny włodarz twierdził, że jedna mała galeria z bogatym zapleczem rekreacyjnym dla mieszkańców i parkingiem na 320 samochodów /docelowo na 600/, miała stanowić zagrożenie dla drobnych lokalnych handlowców i przedsiębiorców, a około pięć tygodni później już takiego zagrożenia nie stanowiło dla tego oszusta zabudowanie około sześć kilometrów dalej ponad 20 hektarów gruntów rolnych… hipermarketami!

Mam na myśli bandyckie uchylenie uchwały Rady Miejskiej w Wadowicach, uzasadnione przede wszystkim koniecznością całościowej zmiany planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Wadowice /w pełnych jej granicach/, co wszem i wobec ogłosił nie kto inny, jak właśnie bo/c/haterka dzisiejszych wydarzeń – Teresa Radwan-Cycoń…
. . .

………………………………………………………………………………………

… a później opracowywanie zmian w dotychczasowym mpzp, ale tylko tych, pod… korupcyjne potrzeby tego jednego tajemniczego inwestora!
. . .
radwan-cycon
………………………………………………………………………………………

Nadto przywołane w materiale postępowanie administracyjne!
Które nie tylko powinno dać do myślenia Radnym Rady Miejskiej…
Ale ono nie jedyne…

Bo chociaż działania jednoznacznie dopuszczające prawo do domniemania o korupcyjnym charakterze działań włodarza i radnych w sprawie hipermarketów w Choczni nie zostało w ogóle zbadane przez „prokuratora” rejonowego z Wadowic, tylko sprawę z urzędu zamieciono pod dywan, teraz zamieść jej już nie można, bo wróciła do „źródła” z Biura Prezydialnego Prokuratury Krajowej „… celem stosownego rozpoznania”.
. . .
Zawiadomienie 300dpi
………………………………………………………………………………………

Rozpoznania panie Kiciński –
a nie ponownego jej pozamiatania pod dywan, czego dołożeniem wszelkiej staranności dopilnuję…

Dlatego na koniec kilka pytań przede wszystkim do „prokuratora” rejonowego Sebastiana Kicińskiego /ale nie tylko!/, w związku z wydarzeniami upublicznionymi w przywołanym wyżej materiale zatytułowanym: „Lobbing w wadowickim ratuszu! Radni i urzędnicy burmistrza na „tajnych obradach” z biznesmenami”:
1. Jak zachowanie kierowniczki ratuszowego wydziału – Teresy Radwan-Cycoń, ma się do gwarantowanej mieszkańcom jawności życia publicznego?
2. Jak zachowanie kierowniczki ratuszowego wydziału – Teresy Radwan-Cycoń, ma się do gwarantowanego mieszkańcom prawa udziału w posiedzeniach organów samorządowych /burmistrz, rada miejska/?

Kolejne pytania po… nagraniu, które polecam panu „prokuratorowi” Sebastianowi Kicińskiemu, Prokuratorowi Okręgowemu – Rafałowi Babińskiemu oraz Prokuratorowi Generalnemu – Zbigniewowi Ziobro, obejrzeć ze szczególną starannością:
. . .

………………………………………………………………………………………

3. Czy obrady te zostały przez kierowniczkę ratuszowego wydziału – Teresę Radwan-Cycoń, przy aktywnym udziale zwłaszcza jednego całą gębą biznesmena /co widać na nagraniu/, utajnione dlatego, że „biznes” przyszedł do sali posiedzeń wadowickiego ratusza z… kopertami dla uczestników starannie wyselekcjonowanego pod względem osobowym spotkania?

4. A jeżeli nie były to koperty, to co, że… nie mogło być świadków?
. . .
Buzi dupci a kasa leci
. . .
Buzi dupci a kasa leci 01
………………………………………………………………………………………

Może więc – bez „owijania w bawełnę” – zapytam Panów wprost: czy to spotkanie organów Gminy Wadowice /burmistrz, rada miejska/ było tajne dlatego, że te całą gębą biznesmeny przyszły do ratusza, po godzinach urzędowania, aby kupić sobie przychylność Teresy Radwan-Cycoń, głosy Radnych Rady Miejskiej i… uchwałę Burmistrza Wadowic?

I tym kończąc ten materiał analizujący materiał z portalu wadowice24.pl, wnoszę o udzielenie mi odpowiedzi na zadane powyżej pytania w trybie bardzo pilnym…
Tak bardzo pilnym, jak równie bardzo pilnie „prokurator” rejonowy w Wadowicach sprowadził w tym mieście prawo do roli satyry!

By sprawa tego dzisiejszego, wręcz bandyckiego zachowania się w ratuszu onego całą gęba inwestora, pod którego potrzeby w trybie ekspresowym Teresa Radwan-Cycoń i gminny włodarz realizowali zmianę w mpzp /który przecież miał być zmieniany całościowo, ale nie jest i nie ma widoku na przeprowadzenie tych całościowych zmian/ i by ułatwić panu „prokuratorowi” rejonowemu z Wadowic oraz Prokuratorowi Okręgowemu i Krajowemu udzielenie odpowiedzi na pytania zadane powyżej, polecam uzupełnienie wiedzy w temacie…
. . .

………………………………………………………………………………………

Prawda, że warto było?
Więc oczekuję odpowiedzi, w tzw. trybie „na wczoraj”!

Poczta aaaOczywiście o wszczęcie śledztwa w sprawie przekroczenia uprawnień przez kierowniczkę Teresę Radwan-Cycoń, połączone z przekroczeniem uprawnień przez włodarza Gminy Wadowice, w celu świadomego działania na szkodę interesu publicznego oraz prywatnego, przy pozbawieniu mieszkańców uprawnień do społecznej kontroli pracy organów władzy samorządowej /burmistrz, rada miejska/ układającej się z biznesem na tajnym spotkaniu, również wnoszę chociaż nie powinienem, bo to czyn ścigany z urzędu, a nie… na wniosek!

Bez poważania dla satyry prawa – oraz dla qrewstwa królującego w wadowickim ratuszu za przyzwoleniem „prokuratora” Sebastiana Kicińskiego – pozostaje…

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT