Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Kropidło 2 » Który ukrywał bandytów pod swoją watykańską kiecką?
Który ukrywał bandytów pod swoją watykańską kiecką? środa, 9 październik 2013, godz. 22:29

Włoski dziennik „La Stampa” ogłosił, że „don Stanislao co się Dziwisz”, ukrywał przed papieżem Wojtyłą wszystkie przypadki księżej pedofilii, o których był informowany, w tym przez baronów Kościoła i podrzędnych kapłanów z całego świata.
Ta największa włoska gazeta przywołuje m.in. informację, jaką na ręce Dziwisza przesłała grupa polskich kapłanów w sprawie pedofila Paetza z kurii poznańskiej oraz tę od księdza Antonio Ornelas’a z Meksyku, członka sądu diecezjalnego, w sprawie założyciela Legionów Chrystusa – pedofila ojca Degollado, którego na kościelny sposób ukarał dopiero papież Benedykt XVI.


Dziwisz jeszcze w sprawie nie uchylił swojego „dzióbka”…
Smęci za niego Dziwiszowy rzecznik – Nęcek, który oczywiście… wszystkiemu zaprzecza!

Skoro jednak, jak twierdzi Nęcek: „ – Jego Eminencja niczego nie ukrył, nie ma żadnego świadectwa, to są absolutnie niesprawiedliwe zarzuty” – to może oznaczać, że sygnały o kościelnych pedofilach zlekceważył sam Wojtyła, mało – z lubością je akceptował, co może potwierdzać hołubienie do końca swych dni meksykańskiego pedofila Degollado.

Tak więc?
Czy aby na pewno… „santo subito”?
Coś mi się wydaje, że „święty kryształ” rozsypie się bardzo szybko…
Na małej wartości okruchy… zwykłego szkiełka!

Ale jeszcze wszystko przed nami, bo przecież wszystko w rękach – przepraszam – w ustach „don Stanislao”!

No i oczywiście w decyzjach samego – obecnie największego antyklerykała i wroga polskiego Kościoła katolickiego – papieża Franciszka!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT