Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Kropidło 2 » Łajdacka… świętość!
Łajdacka… świętość! piątek, 6 wrzesień 2013, godz. 13:06

Głośno stało się na świecie o Polsce, za przyczyną polskiego purpurata rezydującego na Dominikanie… Niestety, dzięki Wesołowskiemu wcale nie jest nam wesoło. Tym bardziej, że jak podała Prokuratura na Dominikanie, przeciwko czerwonemu katabasowi wszczęto śledztwo, ale też poszukuje się tam już kolejnego polskiego klechę-pedofila. 

I tak się zastanawiam, bo kiedy IWW ogłosiło inicjatywę referendalną w Wojtyłowym papalandzie, to – jak powiedziałaby Filipiakowa – nijaki Kotarba, nie mając żadnych argumentów do obrony budżetowego złodziejstwa, prywaty, kolesiostwa i nepotyzmu na wadowickim „kremlu,” jako w zasadzie jedyny argument przeciwko inicjatorom dla tego konstytucyjnego prawa obywateli, postawił urojoną w swojej główce krzywdę dla… zapowiedzianej kanonizacji Wojtyły, zagorzałego obrońcy pedofilów w czarnych kieckach, a po kanonizacji jedynego kandydata na ich… patrona!

I można by było nawet może na tym zakończyć, gdyby nie spostrzeżenia internauty o nicku „kleryk”, opublikowane na portalu onet.pl, który jakże szczerze opisał – przede wszystkim tę katolicką owczarnię – w komentarzu zatytułowanym… HIPOKRYZJA, OBŁUDA I KŁAMSTWO! – którego treść może nie dosłownie, bo z pamięci pozwolę sobie tutaj przywołać…

Bardzo wyraźnie, wręcz kuje w oczy nas oblicze tej hipokryzji, jednak my chowamy głowę w piasek i udajemy, że wszystko jest dobrze. Ostatnio mówi się o kanonizacji Jana Pawła II. Muszę przyznać, że jestem tym zdumiony. To bardzo ciekawe zjawisko, niesamowite, niebywałe! Mamy dwóch papieży; jeden nie wspominał głośno o problemie pedofilii w kościele (Karol Wojtyła), skutecznie to tłumił, a drugi (Franciszek) mówi, że problem rzeczywiście istnieje. Komu wierzyć? Któryś z nich nie jest uczciwy, to wiemy na 100 %, bo praw logiki nie da się ominąć. Jeśli Franciszek mówi prawdę, to kanonizacja Wojtyły jest zwykłą kpiną skierowaną w otwarte oczy ludzi! A może oni je przymykają? Jeśli Wojtyła był uczciwy, to Franciszek coś tu kręci. Tak czy siak, jeden z tych zacnych ludzi jest zwykłym kłamcą – trzeba to uczciwie powiedzieć! Ja wiem, że to trudne dla naprawdę gorliwego katolika i serce mu się kroi, gdy to czyta, ale jak powiedział umierający królik z historyjki o chłopcu i krokodylu: „… tak skonstruowany jest świat”. A żeby dołożyć do pieca jeszcze bardziej, powiem Państwu i udowodnię to za pomocą cudownej prostoty logiki (…), że Franciszek jest hipokrytą na 100 %. Skoro Franciszek przyznaje się do problemu pedofilii w kościele, to albo mówi prawdę albo kłamie. Jeśli kłamie, to jest hipokrytą na pewno. Jeśli mówi prawdę i dopuści do kanonizacji Wojtyły, to również jest hipokrytą. Hmm. Cóż…, królik i krokodyl mieli rację: „tak skonstruowany jest świat”. Sprawę Franciszka mamy wyklarowaną, zostaje Wojtyła. Jeśli w kościele istnieje problem pedofilii, to powstaje pytanie: Czy Wojtyła o tym wiedział? I jeśli wiedział, to dlaczego na to pozwalał? Jeśli problemu nie było lub papież o tym nie wiedział, pójdzie do nieba, jeśli był, no to niestety….. piekło go czeka. I teraz pytanie za 100 pkt., które przede wszystkim powinny postawić sobie „barany” z księżej owczarni: czego dobrego może nauczyć mnie organizacja, na czele której stoją kłamcy, obłudnicy i pedofile?

Czy trzeba coś dodać?
Wydaje mi się, że nie!
Zwłaszcza w świetle informacji o pedofilu Wesołowskim i jego kompanii na Dominikanie!

Pozostaje tylko na koniec jedno pytanie: czy dlatego na Dominikanie, iż kolejni „papiże” liczyli, że sprawa się nie wyda, a poniżana przez klechów – jak wcześniej indiańska – ludność murzyńska będzie siedziała ze strachu przez bogiem Wesołowskiego cichutko i nadstawiała temu polskiemu skur******** odbyty swoich dzieci bez słowa sprzeciwu?

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT