Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » List pełen rozpaczy i… łez!
List pełen rozpaczy i… łez! poniedziałek, 13 maj 2013, godz. 01:17

„Do Właściciela bloga wadowita24.pl
Proszę Pana, nazywanie właściciela urzędowego portalu gminy Wadowice „dziwką” obraża kobiety, które z uwagi na swoją sytuację materialną i życiową zmuszone zostały do osiągania dochodów niezbędnych dla zabezpieczenia egzystencji swoim dzieciom, z usług seksualnych świadczonych osobom zamożnym, często z kręgów władzy. Ale to nie oznacza, że jesteśmy gotowe za pieniądze zrobić wszystko, jak robi to osoba nazywana przez pana „dziwką”, żeby przypodobać się władzy i czerpać bezwstydnie korzyści z budżetu podatników. Jest wiele innych określeń, które do tego pana pasują, ale na pewno nie „dziwka”. Bo ten łajdak nie został zmuszony do takiego zachowywania się trudną sytuacją życiową, którą nam zgotowały kolejne rządy, pozbawiając nas miejsc pracy a tym tym samym środków do życia. My to co robimy, robimy ze wstydem i z rozpaczy, zmuszone żeby zabezpieczyć naszym dzieciom wyżywienie, przybory szkolne i dach nad głową. Zdajemy sobie sprawę, że okradamy inne rodziny z pieniędzy i wierności. Ale okradamy przede wszystkim tych, którzy doprowadzając nas do tego stanu sami żyją ponad stan dzięki naszej nędzy i naszego ubóstwa. I może nawet nie zgodzi się Pan z nami, kobietami doświadczonymi ciężko przez los, że to nie jest żadne kurewstwo, w prawdziwym tego słowa znaczeniu, a tylko nasz głos rozpaczy, na który decydujemy się w ogromnej rozterce i z ogromnym bólem naszych serc. Ale tak właśnie jest. Bo niech Pan zrozumie, że jakakolwiek możliwość podjęcia pracy, za którą byłybyśmy wstanie pokryć wydatki związane z utrzymaniem domu i zabezpieczyć naszym dzieciom minimum utrzymania i dziecięcej rozrywki, natychmiast spowodowałaby wycofanie się z tego nie przynoszącego nam chluby procederu. Tylko, że tu dzięki zniszczeniu zakładów pracy, pracy po prostu nie ma, a jeżeli znajdzie ją pan u prywaciarza za 600,- złotych miesięcznie, to mało na pokrycie czynszu i mediów. A co z pozostałymi codziennymi potrzebami?
Dlatego ten pan, chociaż może na miano „dziwi” zasługuje, to takie porównanie jego akurat tylko nobilituje. Tylko że nas, kobiety poniżane, zmuszane polityką władz każdego szczebla do nierządu po prostu obraża. Dlatego prosimy aby Pan zaprzestał nobilitowania tego pana z portalu wadowice24 i władzy, która doprowadziła nas do upodlenia, naszym poniżeniem. Za całą resztę, którą pan opisuje, a która jest m.in. również powodem naszej obecnej sytuacji życiowej, szczerze Panu dziękujemy i trzymamy za Pana kciuki.
Matki poświęcające siebie i własną godność aby ratować życie swoich dzieci.”.

Publikuję ten list dopiero teraz, bo od kiedy go wczoraj przeczytałem, naprawdę nie wiem jak mam zareagować, co w tej sytuacji napisać?

I doszedłem do wniosku, iż…
Rzeczywiście nie zasługuje nawet na to, aby nazywać go polityczną „dziwką”…

Bo kiedy dobrze się zastanowiłem to uznałem, że naprawdę takie porównanie tylko obraża wiele polskich kobiet…
Kobiet i Matek…
Poniżonych, upodlonych, zniewolonych, okradzionych z kobiecej i matczynej godności…

Tylko na jakie miano zasługują oni wszyscy, począwszy od Wałęsy, poprzez Mazowieckiego, Olszewskiego, Millera, Kwaśniewskiego, braci Kaczyńskich oraz Tuska, a m.in. na Filipiakowej, Kotarbie, Szczurze, Cholewce, Wodyńskiej, Kuzonie, Lichwaiarskim, Ogiegle i Stopie skończywszy, którzy polskim Kobietom i Matkom zgotowali ten los?
Ci wszyscy, co Polskę rozgrabili, zniszczyli nasze zakłady pracy, uwłaszczyli się na części naszego wspólnego majątku, a resztę sprzedali?
I ich… asystenci!

Wybaczcie, ale nie wiem!
Bo nie znam takiego porównania, które kogokolwiek bądź cokolwiek by nie uraziło!

I wybaczcie, że nawet… penisem żadnego z nich NIE nazwę!
Bo kiedy taką ostateczność przemyślałem, to uznałem, że takim porównaniem tylko… penisa bym obraził!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT