Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Mateusz K.: „… żyłem wśród „muzułmanów”, „islamistów”, a nawet „terrorystów”. Nigdzie nie czułem się tak bezpiecznie, jak tam.”.
Mateusz K.: „… żyłem wśród „muzułmanów”, „islamistów”, a nawet „terrorystów”. Nigdzie nie czułem się tak bezpiecznie, jak tam.”. czwartek, 4 luty 2016, godz. 00:36

14Cóż, przyszło mi wrócić do zachwytu Mateusza K., otwierającego Wadowice, ale nie własne mieszkanie, dla tych, pośród których czuł się najbezpieczniej…
Może, aby było jasne o czym piszę, zacytuję samego Mateusza K.:
„… Nie jest prawdą, że islam to terror i nienawiść do Europejczyków. Podróżowałem po Bliskim Wschodzie, żyłem wśród „muzułmanów”, „islamistów”, a nawet „terrorystów”. Nigdzie nie czułem się tak bezpiecznie, jak tam. Islam to kultura gościnności, poszanowania dla „obcego”.”.

Tak ten oszust „produkował” się, kiedy wmawiał nam, że „uchodźcy w Wadowicach to moralny obowiązek „papieskiego miasta”!

Aby uderzyć w katolicki „dzwon” mieszkańców miasta, w którym urodził się Karol Józef Wojtyła, twierdził, iż „… pod wieloma względami krzyk przeciwko islamowi jest też krzykiem za odrzuceniem katolicyzmu. I dowodem, że katolicyzm sczezł już dawno w kraju nad Wisłą. Ale tego moi zatroskani, jakże narodowi i katoliccy współobywatele już nie dostrzegają”.

A na koniec zapytał, dodając: „… Czy w dzisiejszych czasach trzeba być ateistą, aby pozostać uczniem Chrystusa? Odpowiedź znajdziecie przeglądając profile swoich znajomych na fejsie.”.
Nie będę ukrywał, że i mój profil zapewne też miał na myśli…

000000000000000000000Tylko, że ja dzisiaj, konfrontując
TEN materiał /UWAGA – materiał drastyczny, tylko dla dorosłych Czytelników o mocnych nerwach/ z tym co robi Mateusz K. na szkodę gminy oraz z tym jego stwierdzeniem, iż żył nawet wśród terrorystów i nigdzie nie czuł się… bezpieczniej! – mam poważne obawy.

O los Gminy Wadowice i jej mieszkańców pod rządami Mateusza K.!

Bo tutaj stwierdzenie: chory z urojenia – to już nie dzieło literackie francuskiego komediopisarza, czy rzeczywiste urojenia autora udostępnionego powyżej materiału o holokauście chrześcijan…
Tutaj, to już poważne obawy o naszą przyszłość pod rządami oszusta w każdym calu…

Dlatego pozostaje na koniec pytanie i na dzisiaj jeszcze tylko pytanie: czy pracodawczyni też załatwiła mu u znajomej lekarki, ot tak na wszelki wypadek, papiery takie, jakie załatwiła samej sobie? – oraz… /komu jeszcze, poinformuję zaraz po zgromadzeniu kompletu dokumentów/.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT