Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Moi oponenci posuwają się już do… szantażu!
Moi oponenci posuwają się już do… szantażu! środa, 27 kwiecień 2016, godz. 12:25

e-mail do blogaZacznę może od wyjaśnienia, czym w najkrótszej definicji jest… szantaż?
Ano, szantaż, to przestępstwo przeciwko wolności, polegające na próbie zmuszenia innej osoby do określonego działania lub zaniechania pod groźbą bezprawną zastosowania przemocy lub ujawnienia pewnych, częściowo lub w pełni prawdziwych informacji, których ujawnienie byłoby w opinii szantażującego dużą dolegliwością dla ofiary szantażu.

Jakie to oczywiste, a już zwłaszcza wtedy, kiedy szantażujący żąda od szantażowanego zaniechania działań dozwolonych przez prawo, grożąc jednocześnie wytoczeniem osobie szantażowanej procesu sądowego!

Jest to więc ze strony posuwającego się do szantażu właśnie to zdefiniowane przestępstwo przeciwko wolności, w tym konstytucyjnej przynależnej osobie szantażowanej, polegające na próbie zmuszenia tej osoby do określonego zachowania, którego pod groźbą niczym nieuprawnionego procesu sądowego… oczekuje szantażysta.

I z takim przypadkiem mamy właśnie w Wadowicach do czynienia…
O czym zostałem poinformowany przez osobę szantażowaną korespondencją e-mail otrzymaną od samego szantażysty, a przesłaną do mnie wraz z załącznikiem poprzez opcję poczty elektronicznej: „prześlij dalej”.
Dlatego szczegóły prawdopodobnie już niebawem, wraz ze stosownym
Resztę przemilczę, aby szantażysta też miał… niespodziankę!

Dodam tylko, że wtedy nie zostaną już zasłonięte dane szantażysty, ujawnione treścią przesłanego mi od Adresata szantażu maila oraz upubliczniona zostanie również dwustronicowa treść korespondencji zwierającej ów szantaż, załączonej przez szantażystę do listu e-mail w pliku *pdf o nazwie „SCAN0162”.

Wszak jak napisałem wczoraj, co będę miał zrobić – zrobię, a już na pewno, kiedy ktoś posuwania się do szantażowania innych… moim kosztem!

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT