Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Historia czynu niepodległościowego » Muzeum wchodzi w rok 2019…
Muzeum wchodzi w rok 2019… poniedziałek, 8 kwiecień 2019, godz. 14:38

000Uprzejmie informuję, że w dniu 10 kwietnia 2019 roku /środa/, nastąpi otwarcie Prywatnego Muzeum Przyjaźni Polsko-Amerykańskiej „Hell’s Angel” w Wadowicach, mieszczącego się przy ul. Konstytucji 3 Maja 23 A.

Muzeum będzie w tym dniu czynne od godz. 9:00 do godz. 16:00.

W imieniu Gospodarza, kol. Zygmunta Krausa, serdecznie zapraszam do zwiedzenia Muzeum w najbliższą środę oraz obejrzenia nowych ekspozycji, w tym tych upamiętniających lotników polskich oraz 000aamerykańskich walczących o naszą niepodległość w minionym stuleciu, którą obrazuje m.in. wystawa „Drogi do Niepodległości”, jako jedyna w naszym powiecie objęta Patronatem Prezydenta RP.
Jeżeli zapytalibyście Państwo: co jeszcze? – odpowiem: dużo, a wręcz bardzo dużo, nadto wszystko w oryginałach, których nie powstydziłyby się największe nie tylko krajowe, ale światowe muzea…
A co konkretnie?
Cóż, wystarczy przyjść, aby zobaczyć…

Przypomnę jedynie, że na terenie Muzeum obowiązuje zakaz fotografowania, a wszystkie eksponaty objęte są majątkowymi prawami autorskimi właściciela Muzeum.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT