Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Nawet nie wątpię, że rozpoznam… umysłowo ubogich!
Nawet nie wątpię, że rozpoznam… umysłowo ubogich! środa, 5 luty 2014, godz. 23:29

Nie wiem dlaczego w tym naszym chorym kraju jest tak, że kiedy napisze się prawdę, ale nie wytrze „mordek” stosownym kwitem, wrzeszczeć one zaczynają, jakby włożono je w gniazdo szerszeni?
Z kolei, ile to jednocześnie dobrych słów pod adresem tego
– dla mnie pospolitego złodzieja – wylewa się w mailach, a ile przy tym „miłosierdzia bożego” pod adresem Autora tekstu…
Od razu da się odczuć, że to nie tylko mieszkańcy „katolandu”, ale samej „świętej”… Kalwaryji! Jednak Autorowi oszczędzę lektury tej typowo katolickiej korespondencji, a ja mam ją akurat w miejscu na którym właśnie siedzę, pisząc ten materiał…
I nie byłbym Wyroba, gdybym nie udowodnił, że autor miał rację pisząc, iż ten „KEN”, to jak nic „… krynica wiedzy dla umysłowo ubogich”!

Przynajmniej po stronie dyrekcji tej placówki oświatowej, czego najlepszym dowodem protokół, który w galerii foto!
Jednak nie zaprzeczę, że wielu anonimowych autorów tej nadesłanej do mnie korespondencji, która dotarła na pocztę mailową tego bloga, równie jak ta dyrekcja… umysłowo ubogich, a trafiły się przypadki na łeb w tej ułomności dyrekcję przebijające!
Protokołu komentował nie będę…
Wszak sam broni siebie i postawionych wyżej tez…

Wyjaśnię tylko, że jeżeli doszło w tej placówce do strat finansowych, sięgających prawie jeden milion trzysta tysięcy złotych i to z powodu niedopełnienia prawnych obowiązków należących z mocy ustawy do dyrektora szkoły, to trudno jest przeczyć, że tenże łajdacki dyrektor okradł szkołę i jej uczniów na tę właśnie kwotę!

Zastanawiam się tylko, gdzie od czasu tamtej kontroli jest umiłowany przeze mnie prokurator, tfu – przepraszam… „adwokat” w prokuratorskiej todze?
Aaa, zapomniałem…
On nawet nie wie, że to jest przestępstwo, bo przecież już dawno „doliniarze” ukradły mu z kodeksu karnego art. 231?


A na koniec perełka…
Którą też pozostawię bez komentarza…

Jedynie przypomnę, że nie wystarczy umiejętność czytania…
Potrzebna jeszcze zdolność rozumienia tekstu czytanego…

Wiem, wiem, tej umiejętności brakuje… umysłowo ubogim!
Dlatego na bank dowiem się z poczty, kto zacz…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT