Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Nie całkiem poważnie, ale na pewno w… interesie publicznym!
Nie całkiem poważnie, ale na pewno w… interesie publicznym! czwartek, 9 lipiec 2015, godz. 23:59

Jozef-00Jasny gwint… 😀
Tak się ostatnim materiałem pastwiłem nad jałmużną złożoną w „ofierze” – z budżetu gumna burmistrza waszego w bogactwo opływającego – temu bidnemu jak mysz kościelna Maspex’owi, na jego dwudzieste piąte niepokalane poczęcie, oczywiście przez umiłowanego burmistrza waszego „doktóra” Klinowskiego, zapominając, że to może nie hojność onego „doktóra” była, ale samego „sejmu” z gumna waszego jaśnie burmistrza, o której ony „sejm” zadecydował w trakcie obrad, którymi dowodził sam „marszałek” jego /„sejmu” z gumna burmistrzowego/ – Jozefat, syn Cholewki…
Jeżeli tak to uprzejmie przepraszam caryca Mata, żem tak gruboskórny i opryskliwy był zapominając, że o wydatkach z sakwy gminu „sejm” decyduje z głosem przeważającym „marszałka” jego – Jozefata!

Tudzież grzech niedbalstwa – w szaty pokutne odziany – naprawiając, zapytać sobie pozwolę, czemuż to „marszałku” nasz – tfu – ich umiłowany, tak mało onemu bidnemu Maspex’owi z sakwy gminnej tych dudków sypnęliście?
Toć chyba potwarz ogromniasta takim bidokom dać taką małą jałmużnę?
Wy, „marszałku” nasz – tfu – ich umiłowany, człek wiary przecie ogromnej jesteście, a Boga się nie boicie? Czy jeno przykazań syna jego nie znacie, a przeto nie wiecie, że kiedy „… byłem głodny, daliście mi jeść, a kiedy byłem spragniony, daliście mi pić”?
To wy „marszałku sejmu” z gumna waszego burmistrza nie wiecie, że wy z waszym grzechem skąpstwa i chciwości staniecie u wrót królestwa z tymi, co „… odejdą do wiecznej kaźni”?
Nawet nie wiecie, jak mi wos straśnie żol…
😛

No dobra, nie będę się Józek dłużej satyrą nad tobą pastwił, chociaż tak naprawdę na nic więcej nie zasługujesz… Zwłaszcza, że na Przewodniczącego Rady Miejskiej też tak się nadajesz, jak ten przysłowiowy… wół do karety.

Ale, żeś już nim jest, więc prawo – którego nie znasz /co zresztą już mi udowodniłeś i przez co teraz pewnie sąd będzie musiał cię go uczyć?/ – wypełnij…

e-mailI Przewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach – Józefie Cholewko – w interesie publicznym odpowiedz…
A zarazem w trybie informacji publicznej…
Na te cztery zasadnicze w kwestii prawa samorządowego pytania!

1. Kiedy Rada Miejska w Wadowicach przeprowadziła debatę o celowości finansowania zadania Gminy Wadowice: uroczystości jubileuszowe 25. lecia Grupy Maspex, organizowane przy ul. Błonie 2, w dniu 28 czerwca 2015 roku?
2. Jaką kwotą Rada Miejska zezwoliła burmistrzowi dr Mateuszowi Klinowskiemu sfinansować to zadanie?
3. Jaką liczbą głosów Radnych Rady Miejskiej w Wadowicach przegłosowana została uchwała dotycząca zadania Gminy Wadowice: finansowanie uroczystości jubileuszowych 25. lecia Grupy Maspex, organizowanego przy ul. Błonie 2, w dniu 28 czerwca 2015 roku?
4. W jakiej kwocie Grupa Maspex zasila comiesięcznie budżet Gminy Wadowice? – tu by nie robić szopki wzorem burmistrza Klinowskiego i nie zmuszać urzędników do wertowania dokumentacji z okresu 25. lat, wnoszę o podanie kwot za okres od 01 stycznia do 30 czerwca 2015 roku!

Tylko terminu do udzielenia odpowiedzi nie przeocz…
I chociaż jeden raz udowodnij, że… rozumiesz, co czytasz!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT