Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Po wołkowicku » Nie tylko okradają budżet… Potrafią też… gasić światło!
Nie tylko okradają budżet… Potrafią też… gasić światło! czwartek, 5 styczeń 2012, godz. 13:01

Z białoruskim wdziękiem heros podwórkowej propagandy donosi, że… „w fabryce FUMiS-u gaszą światło”!
Zapomniał tylko napisać, że gaszą ci, którym zakład stał się zbędny odkąd przyrośli do magistrackiego… koryta! Ale wcześniej z tego zakładu żyli! Może nawet nie wszyscy ci, którzy teraz stracili pracę, którzy po prostu poszli na bruk, wiedzą, że tak naprawdę zakład skończyli jego byli pracownicy, co „rabotali” u… głównego energetyka.
M.in. Filipiakowa, Makuch, Ochman…
Więc czy można się dziwić, że potrafią…
Gasić światło!
Na „białoruś24.pl” nie ukrywają, że „… to już jest koniec. Zakłady FUMiS Bumar Wadowice odchodzą do historii.”.
Ale nóż się w kieszeni otwiera, kiedy wulgarnie, cynicznie i po białorusku się kłamie, że „… 125 pracowników skorzystało z programu restrukturyzacji firmy i odeszło dobrowolnie z pracy w zamian za odprawy w wysokości 16 tys. zł.”.
Dobrowolnie?
Przecież to największe kurewstwo!
A co kur** ci ludzie mieli zrobić?
Kiedy władza, która z tego zakładu wyszła, żeby dorwać się do samorządowego koryta, a kiedy już się dorwała, to miała w dupie i zakład i jego pracowników i zrobiła wszystko, żeby FUMiS padł…
Jak zresztą wszystkie pozostałe zakłady w tym mieście!
Heros upaja się informacją, że „… FUMiS wystawi teraz swoje działki i hale na sprzedaż”.
Ale kur** ani jednym zdaniem nie zająknął się, że kiedy zakład chciał się ratować, kiedy chciał ratować jedyne z niewielu miejsc pracy w tym mieście i chciał oddać cześć tych swoich działek za zaległe gminie podatki, to wywodząca się z tego zakładu władza samorządowa, ta władza, która podobno ma być dla mieszkańców, propozycję po prostu olała i… wystąpiła do wadowikciej skarbówki o… egzekucję zadłużenia!
I to był gwóźdź do trumny FUMiS-u oraz jej pracowników!
Ale cóż, ta władza nie od dzisiaj ma mieszkańców w dupie…
Ma ich tam od samego początku!
U herosa w komentarzach można przeczytać, że o zamówienia, produkcję i takie sobie… miał podobno dbać bracik Filipiakowej – jak sama mówi – nijaki Żak?
Czy to rzeczywiście jej bracik?
To może został tam posadzony tylko po to, żeby zakład… skończyć?!
Tak jak skończyli wszystko i wszystkich, co dla dla mieniących się lokalną władzą złodziei na gminnym budżecie… niewygodne!
Niestety, tego nie przeczytacie u herosa podwórkowej propagandy, bo sowicie opłacany z Waszego budżetu zrobi wszystko, abyście nigdy nie poznali prawdy o kurewsko złodziejskiej władzy samorządowej papieskiego miasta!
Zresztą nie tylko heros skrupulatnie chroni to ich złodziejstwo…
Wadowicki Prokurator Rejonowy również!
Właśnie dzisiaj dowiedziałem się, że wykorzystywanie od lat ’90 ubiegłego wieku, strażackich samochodów przez rajcę Cholewkę dla prywaty własnej, samorządowej sitwy i rodziny, to też nie przestępstwo! Bo w papalandowych Wadowicach władza jest niczym… święte krowy w Indiach – nietykalna! Można dla własnej prywaty przez kilkanaście lat tankować, naprawiać i zarzynać strażackie auta, utrzymywane przez podatników i wszystko bezkarnie, chociaż koszty tego kolejnego złodziejstwa na budżecie można liczyć w setki tysięcy złotych…
Niestety, to nie koniec…
Wszystkich kolejnych kroków w tej sprawie, tak jak w sprawie złodziejskiej i niezgodnej zarówno z prawem jak i ze sztuką budowlaną rewitalizacji rynku, nie będę tu teraz opisywał, ale na pewno w poniedziałek – bo dzisiaj pan prokurator Utrata był na urlopie – poproszę pana prokuratora Utratę aby odstąpił mi samochód służbowy wadowickiej prokuratury oraz, żeby systematycznie mi go tankował, naprawiał i wykonywał niezbędne przeglądy… Oczywiście na koszt prokuratora Utraty…
Jak Cholewka może na koszt podatników, to ja chcę na koszt tego, który przestępczą, złodziejską działalność naszych włodarzy tak skutecznie chroni!
Tak więc ciąg dalszy na pewno nastąpi…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT