Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » „… Nimoże tak być! Znowu w śpitolach bedom godać”…
„… Nimoże tak być! Znowu w śpitolach bedom godać”… poniedziałek, 12 Maj 2014, godz. 09:38

Powiedziałby zapewne radny… Cholewka?

Bo znowu ma problem radny powiatowy Kaliński, z Tomic!
Pewnie już siedzi i redaguje uchwałę uzupełniającą, dla całej prawicowej części Rady Powiatu Wadowickiego, w sprawie… gender?
No bo przecież nie może chyba tak być, żeby konkurs piosenki transmitowany przez telewizje całego świata wygrała „kobieta z brodą”?
Do tego reprezentująca katolicką Austrię!

Trzeba chyba uchwałą radnego Kalińskiego oraz wiedzą Przewodniczącego Rady Powiatu – Łasaka, o… „ideologii” gender, unieważnić wyniki całego konkursu!
I to natychmiast!
Szczególnie, że – jak już wiadomo – jury Konkursu Eurowizji, nie wiedzieć dlaczego, odebrało polskiej reprezentacji sto punktów.

Może tylko dlatego, że Polski zespół nie zaśpiewał… „Bogurodzica”, a panie w zespole były takie typowo polskie, słowiańskie?

Więc nawet sobie nie wyobrażam, żeby radny Kaliński uchwały nie napisał, a znawca „ideologii” gender – przewodniczący Józef Łasak – nie poddał uchwały pod głosowanie.

Proponuję nawet nie prosić na sesję „lewicowych wyrzutków”, żeby uchwała mogła zostać przyjęta przez… aklamację!

Uzupełniono dnia 12 maja 2014 r., godz. 22:45.

Z pełnego aplauzu materiału u Płaszczycy o tym, że „scyzoryki” mają takich samych „uczonych” w Radzie jak Wadowice, wynika nie tylko – jak ktoś zauważył – że te „scyzoryki” też w powiecie wadowickim, ale – co potwierdzają bardzo uczone komentarze – że to portal dla „inteligentnych inaczej…
No bo jak to jest, że żaden dureń, ani ten wojujący, ani ten komentujący,  nie rozróżnia nauki o gender od… „ideologii” gender?
A może to tylko boski przywilej dla tych, którym „kiełbasa” przerosła mózg?
I temu… portki na szelkach!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT