Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Kropidło 2 » O Boże, ale… boli!
O Boże, ale… boli! niedziela, 24 luty 2013, godz. 11:02

O Boże, ten niedzielny szmatławiec – którego gryzipióry nie mają odwagi spojrzeć w oczy ludziom, o których piszą aby… indoktrynować wszystkich pozbawionych umiejętności wierzenia rozumem danym im przez Boga, tylko rozumują wciskaną im wiarą – ubolewa, że „prasa „używa sobie” po papieżu”

Boli prawda głoszona przez zagraniczne media, której nie znajdziecie w prasie polskiej, a już na pewno nie w niedzielnym szmatławcu!
Może zacytuję fragment tego… bólu:
„… Lewicowy „Guardian” uważa, że choć watykański rzecznik zaprzeczył, by abdykacja papieża miała związek z treścią zebraną w dokumentacji poufnej na temat przecieków, uważa, że raport ujawnia siatkę działających w Watykanie księży-gejów. Spekulacje te powtarza na swych stronach „The Irish Times”, a „The Daily Telegraph” pisze o tym, że konklawe zostało „zbrukane skandalem, zanim się zaczęło”. Wśród hierarchów, którym w świetle poufnego raportu stawia się zarzut ukrywania skandali seksualnych z udziałem księży mają być, zdaniem brytyjskiej gazety, kardynałowie: Timothy Dolan, Roger Mahony, Justin Rigali, Godfried Danneels, Seán Brady. Natomiast agencja Reutera powołując sie na swoje anonimowe źródło w Watykanie, przedstawia obraz papieża Benedykta XVI, który czuł się coraz bardziej samotny i izolowany w Watykanie.” – koniec cytatu.

Nie wiem dlaczego zapomnieli dodać, że pedofilia, akceptowana i tuszowana w Kościele katolickim przez Jana Pawła II, to nie jedyny powód abdykacji Benedykta XVI. Bo do kolejnych przyczyn tej abdykacji zaliczane są działania masonerii, Opus Dei oraz bałagan pozostawiony Benedyktowi XVI przez Wojtyłę z Wadowic!

Ale o tym możecie przeczytać tylko u takich dziennikarzy jak Agnieszka Zakrzewicz, która swą dziennikarską pracę rozpoczynała w Radiu Watykańskim. Dziś, mieszkając od ponad 15 lat w Rzymie i pracując jako korespondent zagraniczny dla polskich mediów, opowiada o kulisach Kościoła i Watykanu. W szczególności o tych sprawach, które najbardziej dotykają problemu kobiet w funkcjonowaniu tej instytucji, pedofilii, homoseksualizmu, sekularyzacji współczesnego społeczeństwa oraz przemian Kościoła katolickiego w epoce „postwojtyłowej“. W blogu „W cieniu San Pietro“ (link obok) znajdziecie wszystko to, o czym otwarcie pisze prasa zagraniczna, a o czym z trudnością przeczytacie w prasie polskiej.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT