Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Obłuda kato-polityczna nie zna granic…
Obłuda kato-polityczna nie zna granic… czwartek, 8 maj 2014, godz. 13:05

Miejski Dom Kultury w Andrychowie prezentuje prace Pawła Garwola, artysty z Katowic, absolwenta Opus Art w Sosnowcu.
Ale okazuje się, że wizje artystyczne Twórcy nie mieszczą się w kanonach „sztuki”… I to nawet nie tyle samych mieszkańców Andrychowa, co mediów… Od regionalnych począwszy na lokalnych skończywszy.

Nie podobają się „panom dziennikarzom”… „gołe dupy”, chociaż sami z gołymi dupami przyszli na ten ziemski padół oraz… Chrystus!

I to mnie zastanawia…

 Bo ten upadający pod Krzyżem, w wizji artystycznej Pawła Garwola, się nie podoba, a podobał się ten namalowany przez Filipiakową i watahę jej radnych… Z pijackimi gałami, wywalonymi na wierzch, jakby z bólu wywołanego torturami inkwizycyjnymi wylazły mu na wierzch?
Oj obłudo…
Katolicko-samorządowo-polityczna…
Nie podoba się?
To do fary, a nie na… wystawy!
Będzie „piknie” i z godnie z kanonami super bajki, autorstwa… pasożytów społecznych i pospolitych nierobów, skutecznie żerujących na ludzkiej krzywdzie od ponad dwóch tysięcy lat!

:)

Co potwierdza nie tylko ta trwająca dwa tysiące lat historia pasożytnictwa, kilka minionych lat replikowania Wojtyłowej chaty i jej zapełniania „tyż” replikami… również!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT