Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Odpowiadam i… proponuję!
Odpowiadam i… proponuję! piątek, 20 luty 2015, godz. 18:58

Zaproszenie Franka do WadowicKochani, pytacie w mailach, telefonicznie i podczas bezpośrednich rozmów, dlaczego nadal trzymam na swoim blogu linki do strony internetowej IWW, a ostatnio – do Jurczakowego bloga?
A już szczególnie, że żadna z tych stronek nie linkuje do mojego bloga…
Dlaczego?

Bo taki już jestem… Uważam, że każdy ma prawo nie tylko do łatwego dostępu do tych źródeł, ale też do poznania treści tam publikowanych… W konsekwencji do oceny…

Zarówno do tych tylko z pozoru anonimowych kłamstw na stronie IWW, jak i języka „miłości” Zbyszka Jurczaka, którego podstawowy zarzut z dnia 04 lutego br., pod moim adresem, to: „… niewybredne językowo publikacje na portalu Wadowita 24, atakujące M. Klinowskiego a ostatnio także Z. Jurczaka” – chociaż do tego 04 lutego nic o Jurczaku chyba nie pisałem, a już na pewno nic, czemu można byłoby przypisać… niewybredność!
Co więc trapi Jurczaka? Majaki?
Nie! To tylko, jak zresztą zawsze… geszeft!

A, że ich na to nie stać, żeby wrzucić linki do możliwie szerokiego wachlarza wyboru…
To już nie mój problem…
Ale wiem, że tak ma każdy, kto boi się… prawdy o samym sobie!

Korzystając z okazji, że też na linkowanym ode mnie portalu przeczytałem, iż włodarze zaprosiły papieża Franciszka do Wadowic – to, jakim językiem, pominę – proponuję, aby przy takiej zgodności poglądów i treści nie zapomnieli również, dla uświetnienia tej wizyty, zaprosić „boskiej orkiestry” z… Japonii!
Wszak grają przecudnie i… jak je „… pan bóg stworzył”!

Zresztą… posłuchajcie sami i oceńcie, czy ta Japanese Orchestra nie jest godna uświetnienia wizyty najwyższego rangą „boskiego” urzędnika w… Wadowicach?
Szczególnie, kiedy „… nowi faryzeusze, uczeni w piśmie i biegli w prawie, zamienili narodową świątynię w jarmark dochodów i próżności”.
I tylko dla własnych korzyści!
😀

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT