Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Oświadczenie…
Oświadczenie… wtorek, 14 Luty 2012, godz. 15:47

Jak w tytule…
Oświadczam wszem i każdemu z osobna, że nie jestem autorem komentarzy na lokalnych portalach, podpisywanych wulgarnie i bez mojej wiedzy inicjałami, nickami m.in.: „E.W.”, „Edek W.” „scorpion” oraz w inny sposób, mający wskazywać autorstwo treści na moją osobę!
Nadto wszystkim kretynom, którzy takie przekonania chcą wywołać u czytelników tych portali, dodam, że moje jedyne komentarze i to sporadycznie, ukazują się pod tekstami na portalu www.wadowiceonline.pl, i zawsze podpisane „Edward”, bądź jeszcze dodatkowo pod komentarzem: „Edward Wyroba”…
Ponieważ nigdy nie wstydzę się swoich poglądów ani opinii i nie mam powodów, jeżeli już zdecyduję się na wypowiedź w jakiejkolwiek ze spraw, ukrywać własnej tożsamości!
Zawsze wychodziłem i nadal wychodzę z założenia, że pod nic nie mówiącym nickiem ukrywają się śmierdzący tchórze!
A śmierdzący jeszcze bardziej, kiedy swoją wulgarną, kłamliwą bądź oszczerczą opinię podpisują inicjałami bądź nickiem wskazującymi na autora, który o publicznym wyrażeniu takiej opinii nie ma żadnej wiedzy!
Dodam jeszcze, iż od dawna, od kiedy niewygodne dla „utrzymanka” naszego budżetu, moje komentarze zostały usunięte z „białoruś24,pl”, nie zamieściłem tam żadnego, a wszelkie uwagi jakie do herosowych (pseudo)publikacji miałem, komentowałem na swoim blogu.
I od której – już tradycji – nie zamierzam odstępować…
Podobnie jak nie zamierzam nigdy komentować (bardzo rzadko, ale czytanych) tekstów na portalach ościennych gmin. Uważam bowiem, że każde fora winni budować czytelnicy tych portali zainteresowani informacjami, które z racji miejsca zamieszkania ich, a nie mnie dotyczą…
Ale gdyby się nawet zdarzyło, komentarz będzie opatrzony pełnym moim imieniem i nazwiskiem…
Jednocześnie od razu uprzedzam, że jeżeli po tym oświadczeniu ukaże się nie mój komentarz, ale podpisany moimi danymi osobowymi, już bez wydawania oświadczenia podejmę stosowne kroki prawne; zarówno przeciwko autorowi takiego komentarza, jak i przeciwko moderatorowi (właścicielowi) portalu, na którym taki komentarz zostanie opublikowany.
Zdaję sobie sprawę, że swoimi materiałami oraz komentarzami „kąsam” i zawsze bardzo celnie, potwierdzając przekazywaną wiedzę dowodami, którym zaprzeczyć już nijak nie można, co nie jest ani wygodne ani oczekiwane, zwłaszcza dla budżetowych złodziei, trwoniący nasze publiczne pieniądze m.in. na finansowanie pokornych przydupasów, mających wchodzić swoimi peanami władzy w jej wiecznie wymagający „zwieracz”!
Jednak nie uprawnia to moich przeciwników do tworzenia pozorów, jakobym sam zgadzał się na podważanie swojej wiarygodności ich wulgarnym oszustwem, kłamstwem!
Bez poważania dla śmierdzących tchórzy, pozostaje… Edward Wyroba.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT