Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Oszust przerżnął z RDOŚ w… GDOŚ!
Oszust przerżnął z RDOŚ w… GDOŚ! poniedziałek, 9 lipiec 2018, godz. 23:11

Decyzja 300dpiNie było tajemnicą, że zarówno oszust, którego łupem padły Wadowice, jak i jego zrodzone z „gównianej rury na wadowickim rynku” i „porodem wyborczym” dziecię,  zwane „inicjatywa własnych wartości”, złożyło w sprawie Beskidzkiej Drogi Integracyjnej odwołanie od decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie z dnia 9 września 2016 roku, znak: OO.4200.8.2014.AK/ASŁ, treścią którego… odlecieli w kosmiczne otchłanie cwaniaka trwoniącego gminny budżet na swoich kolesiów oraz działania godzące w interes prawny gminy i jej mieszkańców.

Ale jest już decyzja Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska wydana dla BDI – podpisana z datą 2 lipca 2018 r., znak: DOOŚ-DŚI.4200.28.2016.is.38, którą /z uwagi na mało znaczące, nie mające wpływu na realizację inwestycji uchybienia/ w części uchylono i w tym zakresie orzeczono, a w pozostałej części utrzymano w mocy tę przywołaną wyżej decyzję Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie z dnia 9 września 2016 roku, znak: OO.4200.8.2014.AK/ASŁ.

I mówiąc wprost obalono wszystkie zarzuty oszusta, którego burmistrzem nie godzi mi się nazywać oraz reszty „skarżypyt”, w tym tego zrodzonego „porodem wyborczym” z… „gównianej rury na wadowickim rynku”.
A to oznacza, że nie padną żadne nowe propozycje zmiany przebiegu inwestycji po terenie naszej gminy.
Będzie realizowana południowym wariantem, zgodnie z pierwszymi wskazaniami Gminy Wadowice oraz miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego!

Przywołana tu decyzja Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska jest nie tylko obszerna /52.  strony/, ale też szczegółowo – nawet nie podważa, a – kompromituje wszystkie zarzuty stawiane do decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie.

00000000000000Dlatego, jeżeli oszust, którego łupem padły Wadowice, zrealizuje swoją wcześniejszą zapowiedź i wniesie od tej ostatecznej decyzji /bo decyzja to ostateczna/ skargę do sądu, gdzie i tak nie ma najmniejszych szans na jej obalenie, zapamiętajcie – zwłaszcza Wy stojący w godzinnych korkach /a będą jeszcze dłuższe/ i chowający swoich bliskich /którzy tracą swoje, często bardzo młode życie na DK-52/ na okolicznych cmentarzach, że ten oszust robi to tylko dla przewlekania sprawy, aby w naszym regionie nie powstała nowoczesna arteria komunikacyjna.

I w całości taką tezę potwierdza fakt, że kiedy w dniu 4 lipca br. /a więc dwa dni po wydaniu decyzji przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska/, odbyła się w Sejmie Komisja Infrastruktury, poświęcona w całości BDI, na którą zaproszono wszystkich samorządowców z terenu, po którym ma przebiegać ta inwestycja, w tym tego naszego oszusta, którego łupem padły Wadowice oraz gminny budżet, to spotkanie to zaszczycił swoją obecnością tylko… Burmistrz Andrychowa – Tomasz Żak.

Tak więc nawet nie można zaprzeczyć, że gdyby wadowicki dureń miał jakiekolwiek argumenty, starałby się je artykułować na takim właśnie forum, jakim było posiedzenie sejmowej Komisji Infrastruktury…
Ale kiedy brak argumentów, a we łbie tylko myślenie, jak zaszkodzić Wam i gminie oraz jak zarobić na własną kreatywność i nasycić gminną /Waszą/ kasą swoich kolesi, to pisze się dyrdymały, byle… jak najdłużej!

Stąd też konkluzja jest taka, że teraz szybko trzeba projektować według ostatecznie przedstawionej propozycji i na nowo trzeba szukać pieniędzy na realizację Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, bowiem wcześniejsza perspektywa finansowa już dawno /dzięki zakłamanym, fałszywym działaniom włodarzy wadowickiej gminy/ została wyczerpana.
I trzeba budować!
. . .
Syt_wariant_I_(zielony)-Domyœlnie
……………………………………………………………………………………………………………………………

Aby w granicach naszego regionu zniknęły korki samochodowe oraz by okoliczne cmentarze nie kryły już ofiar wypadków na DK-52…

A oszust, którego łupem padły Wadowice?
O nim „pogadamy”, kiedy już… przerżnie swoją reelekcję!
I kiedy prokurator przestanie robić mu… za „adwokata”…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT