Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Oto „katolicka” Polska! Polska świętgo Wojtyły!
Oto „katolicka” Polska! Polska świętgo Wojtyły! piątek, 30 Maj 2014, godz. 14:56

Właśnie trwają uroczystości pogrzebowe gen. Wojciecha Jaruzelskiego, współinicjatora polskich przemian, pierwszego Prezydenta III RP.
I…
Popisały się katole, ten kurewski pomiot polskiego społeczeństwa, który nie potrafi mieć szacunku nawet do tajemnicy śmierci!
Trzy różańce w łapie i gęba pełna wulgaryzmów!
To polski obraz synów i córek świętego Wojtyły!
Pokazywany na cały świat!
Wstyd?
To zbyt delikatnie powiedziane!
Ale czy warto w ogóle tym idiotom, z łapami pełnymi chrześcijańskich rekwizytów i gębami pełnymi wartości typowo katolickich, poświęcać czas?
Wszak bydło na zawsze bydłem pozostanie!

Najciekawsze jest jednak to, że to wrzeszczące bydło stoi obok mogiły… polskiego zdrajcy – Kuklińskiego!
I tak jakoś dziwnie się składa, że, kiedy generał Wojciech Jaruzelski tłumaczył, iż wprowadzając stan wojenny, ratował Polskę przed sowiecką inwazją oraz wojną domową (vide: dzisiejsza Ukraina), dla tych idiotów jest zdrajcą i zbrodniarzem, ale kiedy zdrajca Kukliński te same dokumenty o przygotowywanej inwazji sowieckiej na Polskę podpierdolił generałowi Jaruzelskiemu i zawiózł do USA, dla tych samych idiotów jest „bochaterem”, tak, tak, dla mnie przez „ch”!
To może ten katolicki, wrzeszczący dzisiaj wulgaryzmy na Powązkach pomiot, wytłumaczy nam, jak z tą inwazją było?
Bo wychodzi na to, że generał Jaruzelski dysponował tymi samymi dokumentami, co zdrajca Kukliński, obydwaj mówili to samo, ale przez katolicko-prawicowych fanatyków i Instytut Popapraństwa Narodowego oceniani są całkowicie inaczej!
Ten, który uratował Polskę i Polaków przez rozlewem krwi, który w najtrudniejszy okresie wprowadził Polskę na drogę przemian, jest dla nich zdrajcą i mordercą, a ten, który zdradził Ojczyznę i Wojsko Polskie, jest „bohaterem”?
Tak rozumować może tylko polski… katol!
Bo do katolika i nauk Kościoła bardzo im wszystkim… daleko!

O przepraszam, że obraziłem bydło, które przecież nic tu nie zawiniło!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT