Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Pamiętaj! Nie kradnij! Iluzja prawna nie lubi konkurencji!
Pamiętaj! Nie kradnij! Iluzja prawna nie lubi konkurencji! sobota, 1 kwiecień 2017, godz. 15:39

00000000000000000Co prawda odpowiedzialność urzędnicza w Polsce jest jeszcze na marnym poziomie, niemniej jednak w prawie karnym jest artykuł, który niedopełnienie obowiązków bądź przekroczenie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego zwłaszcza, kiedy działa on na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, kwalifikuje po stronie przestępstwa zagrożonego karą do trzech lat pozbawienia wolności.

I ile razy to właśnie prawo powinno być zastosowane w przypadku działań naszego iluzjonisty prawnego i oszusta w jednej osobie? – trudno już zliczyć…
Dlaczego stosowane nie jest?

Bo tak się jakoś dziwnie składa, że w Wadowicach prokuratura zmieniła swój status prawny na adwokacki, nadto stosując tę wręcz obsesyjną obronę tylko osoby tego burmistrza-oszusta i członków jego watahy!

Co prawda Wydział d/s Przestępczości Zorganizowanej KWP w Krakowie prowadzi pod nadzorem Wydziału d/s Przestępczości Gospodarczej Prokuratury Okręgowej śledztwo w sprawie doprowadzenia Gminy Wadowice do strat w ogromnych rozmiarach, ale przecież na te straty składają się również kwoty rzekłbym „drobne”, wypływające z budżetu Gminy Wadowice na kryminogenne „zachcianki” iluzjonisty prawnego, firmowane przez jego pseudo prawników.
„Zachcianki”, którymi mnożone są nasze wspólne straty finansowe do coraz większych rozmiarów.

Kilka dni temu w serii zatytułowanej „Iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie” opisałem najważniejsze ze spraw kwalifikujących się do zarzutu przywołanego wyżej przepisu prawa karnego.
I tylko tyle…
Bo ta pseudo prokuratura wadowicka weszła w adwokackie bury i nawet nie zauważa stawianych zarzutów, że o dowodach nie wspomnę…
I tamte opisane już pominę…
Bo mamy przecież kolejne…

13 lutego br. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie oddalił skargę iluzjonisty prawnego na decyzję Wojewody Małopolskiego, którą ten uznał wybór rajcy Malika na przewodniczącego adoracyjnej rady za nieważny z mocy prawa.
Wyrok w tej sprawie znajdziecie TUTAJi warto się z nim zapoznać, bo Sąd suchej nitki nie zostawił na iluzji prawnej tych godnie opłacanych z naszych podatków zarówno oszusta jak i jego „prawnika”!

A teraz mamy kolejną „perełkę”…
Iluzoryczna uchwała o utworzeniu szkolnej filii, podsunięta pod głosowanie przez iluzjonistę-oszusta i przegłosowana przez tępych /i piszę to z pełną odpowiedzialnością/, nie myślących i nie znających prawa iluzorycznych radnych!

W konsekwencji iluzjonista mając świadomość, że kolejny raz przekroczył swoje uprawnienia, a zarazem nie dopełnił prawnych obowiązków, które dawałyby podstawę dla podjęcia takiej uchwały, co będzie skutkowało, bo skutkować musi uchyleniem tego /którego już z kolei? – trudno policzyć!/ bubla prawnego w ramach nadzoru Wojewody, już zapowiada kolejny proces…
I kolejny skazany nie tylko na porażkę, ale też na „wiadro pomyj” w uzasadnieniu do sądowego wyroku!
No i… kolejne koszty z naszego budżetu!
Na dodatek tylko za kolejną kompromitację idiotów przy korycie naszej samorządowej władzy!
Tak więc kolejne okradanie naszego budżetu…
. . .
000 - nie lubi konkurencji
……………………………………………………………………………………………………………………………

I to nie tylko na koszty niczym nieuzasadnionego procesu, z jakim znowu iluzjonista prawny i oszust w jednej osobie wystąpi /co już zapowiada/, ale przede wszystkim na wynagrodzenie, które od około dwóch lat płaci bandzie zwanej „prawnikami”, koszty te generującej!
A tak naprawdę swoim kolesiom!

Stąd jedno, co mnie cieszy, to fakt, że obydwie te sprawy „wypłynęły” w minionym tygodniu.
Bo nie mam złudzeń, że na „adwokaturze” za szyldem wadowickiej prokuratury znowu nie zrobią wrażenia…
Ale na pewno uzupełnią materiał sprawy prowadzonej przez funkcjonariuszy Wydziału d/s Przestępczości Zorganizowanej KWP w Krakowie, którzy zaprosili mnie kolejny raz do siebie w najbliższy wtorek…

Mam nadzieję, że zrobi też to wrażenie coraz bardziej uwidaczniany przez iluzjonistę oszusta nepotyzm…
Objawiany m.ni. zatrudnianiem członków rodzin kolesiów burmistrza-oszusta i spolegliwych rajców oraz różnicowaniem… cen!

Bo przecież miało być niezależnie, uczciwie i prawie…
I prawie jest!
Niestety, nie na prawie, a raczej na drodze sprawców do… kryminału!
Czego z serca wadowickim podatnikom życzę!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT