Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Pełna kłamstwa prawicowa… sraczka!
Pełna kłamstwa prawicowa… sraczka! czwartek, 5 kwiecień 2012, godz. 22:29

Strach przeradza się już w… histeryczną sraczkę!
U herosów propagandy podwórkowej, a zarazem utrzymanków wadowickiej dwórki Filipiakowej, która jednak płaci onym nie ze swoich, tylko z… Waszych!
Bo teraz jest ich już dwóch…
Płaszczyca z… Kopaczem!
A sraczka ze strachu przed… wadowicką Lewicą!
I to do tego stopnia, że któryś już raz z rzędu, tylko, że teraz obydwaj jednocześnie odgrzewają stary, cuchnący kotlet, zatytułowany „o co chodzi z tą wadowicką Lewicą” (tak tak, tą przez duże „L”)
Chociaż trudno się nie zgodzić z onymi herosami, że np. „… Wadowiczanie (…) są bardzo odporni na wszelkiego rodzaju indoktrynację polityczną. Szczególnie nie lubią agresji i demagogii, która stała się niemal daniem głównym wszelkich wystąpień (…) opozycji.”
Wszak tą akurat tezę potwierdza, w sposób nie budzący żadnej wątpliwości, dzisiejsza informacja o agresji nijakiego… „Kocicha” vel Stanisława Kotarby!
Agresji… wytropionej przez wadowicką Policję!

Z kolei nie bardzo wiem, gdzie w Wadowicach są te one… obserwujące wadowickie działacze „… ze środowisk patriotyczno-niepodległościowych, Solidarności, PiS i PO”?
Może z tej sraczki, powodowanej strachem przed wadowicką Lewicą, zamknięte we… „Wspólnym Domu”?
Razem z tym okradającym nasz gminny budżet
– m.in. na takich propagandowych herosów – burmistrzem?
Szkoda tylko, że jak się już bierze od mieszkańców kasę, to się ich za tę kasę bezczelnie okłamuje…
I to do tego stopnia, że powiedzieć: kłamcy! – to zbyt delikatnie!

Bo „… co ciekawe”, byłem (i nie sam!) świadkiem, jak „… Sławomir Mastek” obydwu tych herosowych szmaciarzy: Płaszczycę i Kopacza – poinformował, że nie jest już członkiem „… partii Racja (dawniej Antyklerykalna Partia Postępu RACJA, obecnie RACJA Polskiej Lewicy)”.
Jaki jest więc cel publikowania tych kłamstw?
Jakie drugie dno?
A nadto zdjęcia…
Już dawno nieaktualnego!
I tylko po to, żeby dowodzić własnego świńskiego, powiem więcej – szmaciarskiego kłamstwa!
Więc…
Żeby nie pozostawić żadnych niedomówień, muszę tu dodać, że również podczas spotkania z posłanką Anną Grodzką, obydwaj ci szmaciarze powzięli pełną informację, iż gospodarz spotkania – pan Wiesław Piątkowski, witając wadowickiego przedstawiciela „Racji Polskiej Lewicy”, witał… Edwarda Wyrobę.

Czy… to właśnie ta, ukrywana przez herosów przed swoimi czytelnikami informacja, spotęgowała… tę pełną kłamstw i cuchnących kotletów… herosowo-szmaciarską sraczkę, ze strachu przed wadowicką Lewicą?
Może dopiero teraz dotarło do tego godnie opłacającego się z naszych podatków „wspólnego domu”, ale tylko „wspólnego” dla herosów i ich płatników, że działo, to się tu dopiero… będzie!
Żeby ten dom był naprawdę wspólnym domem, ale dla mieszkańców, a nie dla okradających ich z podatków… złodziei!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT