Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » „pieprz”-ona, czy tylko dobrze opłacana wiarygodność?
„pieprz”-ona, czy tylko dobrze opłacana wiarygodność? niedziela, 12 Luty 2012, godz. 14:55

W pierwszych dniach nowego roku gruchnęła na lokalnych portalach sensacja… Prześcigały się w pytaniu: czy radny z listy PiS w Andrychowie straci mandat? Bo… podobno nie mieszkał tam, gdzie kandydował, tylko sypiał u żony, w innej gminie? Już jedenastego stycznia informacją upajał swoich czytelników heros podwórkowej propagandy, aktualna ksywa „pieprz”!
Pięć dni później, 16 stycznia, informacją podzielił się portal „mamNewsa.pl.”, na którym tą informację możecie przeczytać do dzisiaj!
Niestety, u „pieprza” materiał nagle „wcięło”!
Choćbyście jak szukali, u herosa propagandy podwórkowej, na „białoruś24.pl”, informacji tej już nie znajdziecie, chociaż wręcz doprowadzała herosa i jego mocodawców do… szczytowania!
 Co się więc stało, że „pieprza” i jego płatników już nie podnieca sypianie andrychowskiego radnego, jak pan Bóg przykazał, z własną żoną, tyle, że zamieszkałą na terenie gminy Kalwaria?
A pod adresem informacji, którą tak wręcz szczytowali, zastąpiło lakoniczne zdanie: „Nowy numer Wiadomości Powiatowych”!
I nawet nie jest tak ważne dla mnie, kto i ile zapłacił „pierzowi” za wręcz błyskawiczne usunięcie tej informacji z „białoruś24.pl”, ale… dlaczego?
Czy z obawy?
 Żeby nie wyszło na jaw, że żona innego radnego, tym razem powiatowego, blisko związana z jednym z płatników herosa propagandy podwórkowej, przestała nie tylko przestrzegać nakazów boskich i… sypiać ze swoim mężem, ale też, że mąż ukrył ten fakt podczas kandydowania do Rady Powiatu Wadowickiego?
 Bo zauważono, że ta właśnie żona, wcześniej pokazująca się wszędzie ze swoim „ślubnym”, nagle męża „odstawiła” i pokazuje się, też ze swoim, ale… szefem!
 Czy więc odstawiła małżonka tylko od… łoża i stołu?
 Bo jakoś dziwnie, pomimo, że szukam od kilkunastu dni, nie mogę nigdzie doszukać się meldunku, w okresie wyborów, jednego radnego powiatowego na terenie… naszego powiatu?
 Więc zachodzi podejrzenie, że ta niewiasta odstawiła swojego małżonka również z… miejsca zameldowania?
 Dlatego dzisiaj tylko o… „pieprz”-onej wiarygodności!
 O powodach zniknięcia szczytującego materiału o radnym PiS z Andrychowa, z białoruskiego portalu – już wkrótce!
 Kiedy swoje dotychczasowe ustalenia potwierdzę w… stu procentach!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT