Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Tu i tam... » Pierwsza w historii „powojennego” samorządu Wadowic konferencja prasowa kandydata na burmistrza…
Pierwsza w historii „powojennego” samorządu Wadowic konferencja prasowa kandydata na burmistrza… sobota, 20 Wrzesień 2014, godz. 13:22

Dr Konrad MeusOdbyła się pierwsza w tzw. demokratycznym systemie zmian ustrojowych konferencja prasowa kandydata na burmistrza Wadowic, zorganizowana przez samego kandydata – Jacka Jończyka oraz sztab wyborczy Jego Komitetu.

Komentował nie będę bo zamieszczam tylko dlatego, aby każdy mógł poznać i Kandydata i Jego program przygotowany przez zespół ludzi pod kierunkiem dr Konrada Meusa, a zarazem przez niego przedstawiony podczas konferencji.

Ponieważ ta konferencja przygotowana była dla środowisk dziennikarskich (chociaż bardzo niewielu zadających pytania dziennikarzami można nazwać), z relacji dowiecie się Państwo również, gdzie można zapoznać się ze szczegółowym programem Jacka Jończyka oraz gdzie i kiedy odbędą się kolejne Jego spotkania z mieszkańcami/wyborcami.

Oczywiście tak jak tą konferencję i też bez komentarza z mojej strony, przedstawię tu każdą inną, jeżeli tylko pozostali kandydaci do fotela burmistrza Wadowic takowe zorganizują i upublicznią z nich swoje relacje.

 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT