Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Pismo/żądanie od przedstawicieli spółki KRISBUD z Trzebini…
Pismo/żądanie od przedstawicieli spółki KRISBUD z Trzebini… piątek, 26 Październik 2018, godz. 16:14

DSC_7948Materiałem z dnia 12 października 2018 roku, z godz. 17:57, Autor pytał – cyt.: „… Czy to tylko zbieżność tych nazwisk?” – koniec cytatu.
Jednocześnie od siebie dodał, że – cyt.: „… W mojej ocenie – nie! A jeżeli nie zbieżność nazwisk, to trudno nie dostrzec w tym wszystkim zbieżności wspólnych… interesów.” – koniec cytatu.

Jednak zanim zapodam Państwu pismo/żądanie, otrzymane od przedstawicieli spółki „Krisbud” z Trzebini na podstawowe pytanie oraz ustosunkowanie się do całości przywołanego w tymże piśmie/żądaniu materiału /zacytuję za pismem/żądaniem: „… wpisu z dnia 12.10.2018r. godz. 17:57″/, gwoli przypomnienia dodam, że tym samym materiałem jego Autor /w oparciu o co Autorzy pisma/żądania z taką pewnością twierdzą, że tekst jest mój? – po opublikowanej w materiale korespondencji… :) / informował, iż oszust, którego łupem padły Wadowice, w roku wyborczym przypomniał sobie o inwestycji, która na początku jego kadencji miała kosztować nas – podatników… 5 mln złotych /słownie złotych: pięć milionów/, a teraz będzie nas /gminny budżet/ kosztowała prawie drugie tyle…

Dlatego już bez żadnego komentarza z mojej strony, Państwa ocenie oddaję pismo/żądanie z dnia 24 października 2018 roku, otrzymane od przedstawicieli spółki KRISBUD z Trzebini, jednak nie na skrzynkę poczty elektronicznej bloga wadowita24.pl, ale na moją prywatną /?/.

Pismo publikuję w całości, bez jakichkolwiek skrótów czy skreśleń, aby nie doszło do niedomówień czy kolejnych żądań.
Zwalnia mnie to też z obowiązku akceptacji w imieniu Autora jakiegoś sprostowania, kiedy całe pismo/żądanie zostaje Państwu upublicznione.
. . .
E.WYROBA pismo 24 - 001
. . .
E.WYROBA pismo 24 - 002
. . .
E.WYROBA pismo 24 - 003
………………………………………………………………………………………………………………………

W tym miejscu dodam tylko, że do pisma nie dołączono żadnych dowodów na potwierdzenie tez oraz twierdzeń zawartych w treści pisma/żądania z dnia 24 października 2018 roku.
Dlatego uważam, że tezy i twierdzenia przedstawicieli spółki KRISBUD  z Trzebini bardzo dobrze byłoby zweryfikować w postępowaniu sądowym.
Wszak za dużo brakuje w tej treści odpowiedzi na główne zarzuty do „remontu” zabytkowego obiektu, który de facto traci zarówno swoje walory przyrodnicze jak też cel, dla którego ponad sto lat temu powstał…

Dodam też, że na pewno przedstawiciele spółki KRISBUD z Trzebini nie będą decydowali, co ja bądź mieszkańcy naszej gminy będą publikowali w przyszłości na tym blogu.

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT