Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Polityczna „dziwka” tropi… Wyrobę!
Polityczna „dziwka” tropi… Wyrobę! czwartek, 14 czerwiec 2012, godz. 13:45

13 lutego br., do KPP w Wadowicach zgłosił się heros propagandy podwórkowej, gdzie przed funkcjonariuszem Policji złożył do protokołu ustną skargę o przestępstwie ściganym z oskarżenia prywatnego, w której zarzucił Wyrobie, że ten w oczywisty sposób pomówił go materiałem „Polityczna „dziwka” za Wasze podatki”!
Nadto zarzucił Wyrobie, że ten podważył jego „… wiarygodność, rzetelność zawodową i etykę” (??? – ha, haa, haa), oceniając, że zeszmacił się za podatników pieniądze i wylewa wiadro pomyj na niewygodnego radnego, pomijając istotne fakty, jakże niewygodne, ale niewygodne tylko dla lokalnej władzy. Obraziła oskarżyciela prywatnego również fotografia… prawdy (vide: obok)!

Zgodnie z obowiązującym prawem, skarga została przekazana do Sądu Rejonowego w Wadowicach.
O sądowym rozstrzygnięciu dowiecie się Państwo na pewno nie tylko tutaj, ale też z białoruskiego portalu, przynajmniej w sposób równie „wiarygodny”, „rzetelny” i „etyczny”, w jaki dowiedzieliście się od politycznej „dziwki” o ustaleniach Prokuratury w sprawie… „Kocicha”!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT