Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Polska reprezentacja wygrała…
Polska reprezentacja wygrała… wtorek, 12 czerwiec 2018, godz. 21:56

001Poseł Józef Brynkus /może po trochu z zazdrości/, spotkał się z mieszkańcami.
W bibliotece przy Legionów.
By być szczerym, takie sobie pogaduchy, o wszystkim i o niczym…
Ale wspólnie zgodziliśmy się m.in. co do kwestii Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, hipermarketów w Choczni, poselskiej niemocy oraz… lenistwa oszusta, którego łupem padły Wadowice.
Doszliśmy też do wniosku, że Rada Miejska w Wadowicach powinna jak najszybciej przyjąć uchwałę obywatelską Elżbiety Łaski, o przystanku dla wszystkich busów przy szpitalu oraz odrzucić uchwałę krajobrazową, autorstwa oszusta, którego łupem padły Wadowice…
006Wszak obydwie te decyzje radnych będą miernikiem ich zaangażowania, odwagi, znajomości prawa, w tym ustawy konstytucyjnej w zakresie równości obywateli wobec prawa oraz ustawy o swobodzie gospodarczej, ale przede wszystkim troski o dobro mieszkańców!

Zamieniliśmy również kilka zdań o „adwokatach” układu samorządowo-biznesowego…
Był też czas na wysłuchanie obywatelskich problemów mieszkańców Ponikwi /sprawa znikania wód ze studni i skrzynek pocztowych z dotychczasowych ich lokalizacji/ oraz Wieprza /legalizacja przez PINB oraz WINB inwestycji wykonanej niezgodnie z decyzją Starosty oraz projektem budowlanym/
. . .
005
………………………………………………………………………………………………………..

004Posłowi towarzyszył asystent Krzysztof Sitko…
„Niezłomny” Michał nazwisk dwojga pilnował, żeby mu wody nie kradli…

A Poseł?
Okazał się być całkowicie rozproszony…
Bo widzi Pan, panie Pośle, kiedy w odpowiedzi na moją szczerą deklarację, że w wyborach na burmistrza nie zagłosuję na Pana, bo „… mam już dosyć doktorów”, Pan kazał mi przyjrzeć się przeszłości mojego kandydata, jednoznacznie dając mi odczuć, że mówi Pan o kolejnym… doktorze!
Tak więc całkowicie chybiona była Pańska uwaga…
Ale rozumiem…
Bo czego się nie robi, żeby chociaż przez chwilę… zabłyszczeć?

Z dziennikarskiego obowiązku dorzucę, że chociaż spotkania nie zaszczycił największy w historii Wadowic oszust, jego cztery „ucha” pilnie śledziły dyskusję, aby zaraz po jej zakończeniu, jeszcze  z „ciepłym” pobiec i… zdać relację!
. . .
007
………………………………………………………………………………………………………..

Tak więc, gdybym miał podsumować jednym zdaniem: lepiej wybrali ci z Państwa, którzy zamiast oglądać Posła woleli obejrzeć… mecz Polska-Litwa!
Bo tam padł wynik 4:0 dla polskiej reprezentacji, a w bibliotece nawet marnego remisu nie było… 😀 😛 😀

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT