Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Takie różne z życia wzięte... » Pośle Brynkus, nie jest Ci… wstyd?
Pośle Brynkus, nie jest Ci… wstyd? poniedziałek, 21 sierpień 2017, godz. 10:15

000001Do dzisiaj milcząco i z przymrużeniem oka słuchałem wypowiedzi posłanki Szczypińskiej i ludzi Kościoła o „ogromnej boskiej dobroci” podczas tej wręcz apokaliptycznej nawałnicy na Pomorzu, dzięki której… nie uszkodził ani jednego Krzyża, ani jednej świętej figury, ani jednej Stacji Drogi Krzyżowej…

Ale trudno mi milczeć, kiedy do tego grona dołączył Poseł na Sejm RP…
. . .
000000
………………………………………………………………………………………………..

Wybrany przez Suwerena m.in. po to, aby troszczyć się o Jego byt, pochylać się nad Jego – Suwerena nieszczęściem!

Dlatego już na początek zapytam: nie wstyd Ci pośle Józefie Brynkus chwalić ów rzekomo boży wyczyn w obliczu śmierci, życiowych ludzkich tragedii i zniszczenia majątku narodowego?

Bo gdzie w tym wszystkim – co prezentujesz – życie dwóch bardzo młodych harcerek, które wyjechały odpocząć po roku szkolnego trudu i dzięki temu Twojemu wielkiemu znakowi z nieba nigdy już nie przekroczą, nie tylko progu szkoły, swojego rodzinnego domu też?!
. . .
00002………………………………………………………………………………………………..

Gdzie życie pozostałych Ofiar wielkiego znaku z… nieba /i trudno zaprzeczyć, że w dosłownym tego słowa znaczeniu/?!
Gdzie w tych Twoich peanach tragedie ludzi, którzy dzięki temu Twojemu wielkiemu znakowi z nieba w kilka minut stracili dorobek całego swojego życia?!

Dodam, że ludzi, którzy na co dzień dbali o boskie świątynie i dostatni byt boskich urzędników…

O dobro narodowe, jakim są zniszczone Twoim wielkim znakiem z nieba lasy /czego nie my, ale pokolenia po nas nie odbudują/, nawet nie zapytam, bo przecież ten Twój znak z nieba zrobił tylko to wszystko, co tak „Kukiz’15” i Ty sam wychwalacie w poczynaniach ministra Szyszki…
A widzisz, nie wpadłem na to wcześniej…
Może ten wielki znak z nieba, to tyko dlatego, aby Wam i ministrowi Szyszce pomóc?
Tylko skąd te Ofiary i ludzkie nieszczęścia?
Wiem…
Każda „dobra zmiana” musi nieść za sobą… „koszty”.

. . .

Dlatego powtórzę: Pośle, czy tak po ludzku nie jest Ci wstyd?
Bo mnie tak!
Za Ciebie!

Tu pominę biblijny opis boskich zbrodni, których w „świętych księgach” nadmiar…
Zapytam tylko, jak zapytałem już pod Twoim komentarzem: kim jest ten Twój bóg, który zniszczył ludzkie majątki, „zamordował” ludzi, w tym dwie bardzo młode harcerki, a zostawił sobie swoje umiłowane drewniane bożki?

I zapytałem bo wydaje mi się, że nie tylko on, ale Ty również zapomniałeś o pierwszym boskim przykazaniu: „Nie będziesz miał bogów innych oprócz Mnie. Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi. Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu — tych, którzy Mnie nienawidzą, a który okazuje łaskę w tysiącznym pokoleniu tym, którzy Mnie miłują i strzegą moich przykazań.”?

Dlatego zapytam jeszcze raz: nie wstyd Ci Pośle na Sejm RP, wybrany do tego urzędu głosem Suwerena, aby m.in. troszczyć się o Jego byt, pochylać się nad Jego – Suwerena nieszczęściem?

Bo nie powiesz mi chyba, że Suweren wybrał Cię Posłem Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej po to, abyś… zajmował się katechezą?
A więc, jak?
Nie jest Ci po prostu, tak zwyczajnie, po ludzku… wstyd?

A, że to nie pierwsza Twoja „wpadka” /vide: min. niewidzialne muzeum Twojego pracownika/, też po ludzku poradzę: następnym razem trzy razy pomyśl, zanim jeden raz… napiszesz!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT