Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Pospolity oszust, z syndromem pieniącej się z zawiści sieroty po poprzedniej władzy!
Pospolity oszust, z syndromem pieniącej się z zawiści sieroty po poprzedniej władzy! sobota, 11 lipiec 2015, godz. 10:31

Kilinowski z onlineKlinowski na swoim facebookowym profilu z nieukrywaną satysfakcją „odtrąbił”, że „Komisarz Wyborczy nie stwierdził nieprawidłowości w rozliczeniu kampanii wyborczej mojego komitetu (…)”.
Zapytam więc, czymże jest ten Klinowski – podobno kamień filozoficzny doktoratu nauk prawych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – w konfrontacji z jednoznacznym stwierdzeniem Wojewódzkiego Komisarzapismo do bloga Wyborczego, który w swoim postanowieniu stawia jego komitetowi wyborczemu zarzut pozyskania środków komitetu wyborczego z naruszeniem artykułu 134 § 5 Kodeksu wyborczego?
Kłamcą?
Głupcem?
Czy po prostu tylko skromnym idiotą, któremu wydaje się, że wszyscy w tej wadowickiej gminie – oprócz niego samego – są analfabetami?

Jakby go jednak nie określić – wszak analiza doktorskiego stwierdzenia dopuszcza każdą możliwość, do tego ani jednej nie poddając w wątpliwość – niezaprzeczalnie wpisał się tym stwierdzeniem w poczet… oszustów!

sierota po poprzedniej wladzyI dlatego zastanawiam się, jaki miał cel, dopisując do swojego tryumfu, iż to w pełni potwierdzone naruszenie Kodeksu wyborczego, to niby „… kolejna durna afera dmuchana przez sieroty po poprzedniej władzy”, która chociaż nie, w ocenie Klinowskiego jednak „… legła w gruzach.”.

Bo jeżeli już ktoś w tym politycznym kręgu jest rzeczywistą sierotą po poprzedniej władzy, to chyba tylko sam Klinowski?
Dodałbym, że sierotą nawet nie do kwadratu ale do potęgi …entej.

Bowiem każdy inny mieszkaniec – oprócz Klinowskiego – w tej gminie, jest takim samym sierotą po poprzedniej władzy, jakim – w ocenie tego samego Klinowskiego – kombatantem po poprzedniej władzy jest… układny koleś Klinowskiego – Paweł Koper!

Dlatego nie ukrywam, że rozbawił mnie tym swoim kłamstwem jak jeszcze nikt dotychczas nie był wstanie…

😀 😀 😀

PieniaczeA kiedy na jednym z wadowickich portali przeczytałem: „… Trudno mi komentować niepoważne zarzuty. Niestety żyjemy w czasach, kiedy pieniacze dominują życie publiczne, a ludzie mądrzy wolą się od tego trzymać z daleka. Dlatego i ja nic więcej nie powiem – mówi nam burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski.” – nawet nie potrafiłem nie dopuścić do siebie myśli, że mówi ten Klinowski tylko… sam o sobie!

Wszak na co najmniej piętnaście kilometrów wokół naszego miasta nie widzę większego pieniacza dominującego życie publiczne w tej gminie łamaniem prawa i obietnic wyborczych oraz otaczającego się własnym kolesiostwem i tylko dla… wyssania kasy z naszego gminnego budżetu!

„… Co dalej?” – pyta Klinowski.
No, jak to co?
To co być powinno…
Może tylko za jednym małym wyjątkiem… doktorze prawa!

Aby nie zniżać się do poziomu twojego rynsztoka /chociaż może dla dobra gminy i mieszkańców powinienem?/, dodam tylko, że nawet… błaznem cię nie nazwę!
I tylko dlatego, że… Stańczyka bym obraził, a przecież niczemu ten zacny i szlachetny w swych uczynkach człowiek tu nie jest winien!
Ba, dodam więcej…
Nawet męskim przyrodzeniem też cię nie nazwę!
Wybacz…
Bo nie dlatego, że byłby to w ocenie Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu czyn karalny – wszak proces w takiej sprawie byłby dla mnie wręcz zaszczytem, a i też niezaprzeczalnie pozwoliłby przede wszystkim ustalić same… podstawy!
Ale tylko dlatego, że takim zaszczytem… własne przyrodzenie po prostu bym obraził!
A na to sobie pozwolić nie mogę…

Tak więc przystaje do ciebie – doktorze nauk prawnych – tylko określenie mieszczące się w jednym zdaniu – pospolity oszust, z syndromem pieniącej się z zawiści sieroty po poprzedniej władzy!

10444329_709416209128032_1376833275341925557_nA już na pewno, kiedy takim językiem w życiu publicznym posługuje się nie burmistrz /bo tym się tylko bywa/, ale podobno – jak Klinowski sam siebie określa – doktor nauk prawnych, a do tego absolwent a później wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego, wręcz wadowicka wizytówka tej zacnej, najstarszej polskiej uczelni!

Uczelni, której – nie ukrywam – współczuję!
I takiego absolwenta i… wykładowcy!

:) 😀 😛

. . .

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT