Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Prawdziwe oblicze watahy, która zagrabiła dla siebie Wadowice!
Prawdziwe oblicze watahy, która zagrabiła dla siebie Wadowice! czwartek, 19 listopad 2015, godz. 21:20

IWW - 01Stowarzyszenie Inicjatywa Własnych Wartości, co to miało być stowarzyszeniem inicjującym „wolne Wadowice”, dostało rozwolnienia, objawiającego się zwiększoną dzisiaj częstotliwością „wypróżniania”…
I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakty, które potwierdzają, że ta… „sraczka” pełnomocnika IWW /wedle zapisu w rejestrze sądowym nijaka Zofia Siłkowska/, odpowiedzialnego za funkcjonowanie strony internetowej onego stowarzyszenia, po raz kolejny objawia się łamaniem obowiązującego prawa, poprzez dopuszczenie do publikacji na stronie, za którą też z mocy prawa ów pełnomocnik odpowiada, materiałów naruszających dobra osobiste nie tylko osób trzecich, ale osób nie będących… osobami publicznymi!

IWW - 03Bo może Siłkowska nie wie, a z Klinowskiego prawnik, jak ze mnie metropolita krakowski, to jej też nie powie, że art. 23. kodeksu cywilnego mówi wyraźnie, iż
– cyt.: „… Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.” – koniec cytatu.

Prawda, że jasno, prosto i czytelnie…
A ustawa o ochronie danych osobowych jest jeszcze bardziej rygorystyczna…
„… Art. 1. 1. Każdy ma prawo do ochrony dotyczących go danych osobowych.
2. Przetwarzanie danych osobowych może mieć miejsce ze względu na dobro publiczne, dobro osoby, której dane dotyczą, lub dobro osób trzecich w zakresie i trybie określonym ustawą.”.
Poczyta Siłkowska ustawę, to dowie się zarówno o zakresie jak i o trybie…

„… Art. 3. 1. Ustawę stosuje się do organów państwowych, organów samorządu terytorialnego oraz do państwowych i komunalnych jednostek organizacyjnych.

2. Ustawę stosuje się również do:
1) podmiotów niepublicznych realizujących zadania publiczne,
2) osób fizycznych i osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niebędących osobami prawnymi, jeżeli przetwarzają dane osobowe w związku z działalnością zarobkową, zawodową lub dla realizacji celów statutowych
– które mają siedzibę albo miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, albo w państwie trzecim, o ile przetwarzają dane osobowe przy wykorzystaniu środków technicznych znajdujących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.”.

Siłkowska jest pełnomocnikiem stowarzyszenia, a nadto w czymś tam jeszcze w magistrackich… „zasobach” burmistrza Klinowskiego…
Klinowski burmistrzem…
Więc czy tego chcą czy nie, ich nazwiska nie podlegają ochronie prawnej…

IWW - 02Przeciwnie sprawa ma się do człowieka, którego anonimowo – acz znany m.in. dzięki owej Siłkowskiej autor – nie tylko i to na podstawie nieprawomocnego wyroku, którego publikacji sąd nie nakazał, wskazuje na osobę prywatną jako na przestępcę, chociaż tym jest się ewentualnie dopiero po prawomocnym wyroku skazującym, ale do tego robi to wymieniając człowieka z nazwiska…

A więc w sposób zabroniony przez prawo!

Żeby było bardziej brutalnie i jeszcze dosadniej oddające czytelnika w jakże błędne poczucie jego własnej bezkarności, ów anonimowy acz doskonale znany autor, za przyzwoleniem pełnomocnika IWW wymienia z imienia i nazwiska również żonę tego człowieka oraz jego szwagra…

A więc osoby prywatne i bez żadnego związku z nieprawomocnym wyrokiem, o czym pewnie nikt nie wie, bo ta informacja w nawiasie /jako najmniej dla autora znacząca/ i w ostatnim zdaniu, którego prawdopodobnie nikt już nie przeczyta!

KomentarzBo chęć czytania tego barachła do końca najlepiej oddaje komentarz pod materiałem:

„… Chyba zapaliło się pod tyłkiem klinowi ?
Dostał jakiejś wariacji na temat (…) i (…).
Przecież postawił plot i zabrał mu parking.
Wczoraj płot przewrócił się zranił człowieka i uszkodził auto.
Kto za to ponosi odpowiedzialność?”.

A w pierwszym zdaniu tego materiału stoi jak byk, że mężczyzna został… skazany!

Dlatego mnie zastanawia, dlaczego strona IWW oraz jej pełnomocnik nie opiszą wadowickiego układu samorządowo-biznesowego, który nawet nie pozwala wątpić, iż posiada wszystkie cechy zorganizowanej grupy przestępczej?
Układu, który tylko przez jeden rok urzędowania burmistrza Klinowskiego, naraził budżet Gminy Wadowice na straty – skromnie licząc, to co udokumentowane – na jakieś dwa miliony złotych, a nie wiemy czy nie na kilkanaście milionów?
Tylko, że o tym dowiemy się dopiero po rozstrzygnięciach w kolejnych procesach sądowych…
Bo zasądzone pokrzywdzonym przez wadowicki układ odszkodowania mogą straty te zwiększyć nawet do kilkudziesięciu milionów złotych!

Więc pani pełnomocnik Siłkowska – kiedy pierwszy materiał na „własnych wartościach” o wartościach układu założyciela IWW na pani „gównianej rurze”?
Oczywiście w połączeniu z wartościami biznesowymi, wespół odpowiadającymi charakterystyce… zorganizowanej grupy przestępczej?

Jeżeli potrzebuje pani dowodów służę pomocą!

Na początek jednak przypomnę, co to takiego ta przestępczość zorganizowana, bo składa się na nią kilka elementów…
Otóż, sprawcy działają z chęci zysku lub żądzy władzy, działalność grupy trwa przez dłuższy czas /rok, to chyba nie tak mało, jak na takie małe i podobno papieskie miasteczko? – Czyż nie Siłkowska?/.
Jest to zorganizowana struktura, w której występuje podział zadań między członkami /czy więc nie jak w IWW, WIG oraz w układzie Klinowksi-Boryczko?/, sposobem zarabiania pieniędzy jest multiprzestępczość, grupa jest hermetyczna /vide: powyżej?/, zdyscyplinowana i poddana kontroli, używa przemocy lub innych środków zastraszania, dąży do wywarcia wpływu na politykę, organy ścigania, sądy oraz media /to coś takiego, jak „… upolityczniona prokuratura” i ta pani Prezes, która nie udziela Klinowskiemu porad oraz portale, blogi i ludzie wyzywani przez Klinowskiego od… Resztę sobie Siłkowska sama dopowie…/.

I co?
Kuma?
Nie?
Ale to nieważne…
Nie musi kumać!
Ważne, żeby zakumali poszkodowani!
Również ten, któremu zarzuca się tym materiałem zatrudnienie u „przestępcy”…
Bo jeżeli zatrudniony nie jest, to ma okazję zarobić od Siłkowskiej nie tylko na prawników i to kilku, dla rodziny również co nieco…
I wtedy Siłkowska na pewno… zakuma!

IdiociBo mnie ta satyra tylko bawi…
Satyra Inicjatywy Własnych Wartości, jej pełnomocnika, który podobno cenzuruje każdy materiał przed publikacją na stronie stowarzyszenia i ta anonimowość autora, którego języka nie sposób… podrobić!

Dlatego Zofio Siłkowska, ciekaw jestem… jak się masz?
Bo nurtuje mnie pytanie, co zostało z… naszych marzeń?
Z marzeń mieszkańców gminy o… wolnych Wadowicach!
Którym przede wszystkim sprzeniewierzyła się… Zofia Siłkowska!

😀

😛

Ta sama, która podobno Wojtyle mówiła „… wujku”?
Szkoda, że tylko… pamiątki, po tamtych czasach i ludziach zostały!
Bo tradycji i honoru ani za… grosz!

:)   😛   😀

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT