Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Prawie wszyscy powinni gnić w kryminale…
Prawie wszyscy powinni gnić w kryminale… środa, 13 Lipiec 2016, godz. 13:48

Klinowski będzie zamykałTak w amerykańskiej gazecie twierdzi „burmistrz” Wadowic…
Co prawda, tam wymienia tylko polityków z najwyższych kręgów władzy, ale przecież nie możemy wykluczyć, że zacznie np. od prokuratorów, którzy po objęciu rządów przez PiS złożyli w sądzie akt oskarżenia w sprawie ukrycia przez radnego Mateusza K. i to w dwóch oświadczeniach majątkowych rzekomej pożyczki od kolegi rektora, rzekomo na zakup mieszkania, które podobno kupił kilka miesięcy wcześniej?

A potem na „paletę” „burmistrza” trafi opozycja i wszyscy, którzy nie wciskają się w jego zwieracz oraz nie robią własnym jęzorem za papier toaletowy…
I w tedy w mieście urodzenia Lolka Wojtyły zostaną tylko… on /guru/, siostry Siłkowskie, Koper i oddani sercem, duszą oraz własnym interesem… płatnicy z układu?

I wiecie, pierwszą moją reakcją na ten materiał była myśl, że chyba powinien… zmienić dealera?

Ale sprawa okazuje się bardziej zawiła, kiedy poza wszelkimi sporami pozostaje, że np. wadowiccy prokuratorzy ścigają prostych ludzi w oparciu o zawiadomienia o przestępstwie, które już tylko po pobieżnej analizie faktów – której to analizy prokuratorzy w ogóle nie wykonują – okazują się być mocno naciągane, ale nie ścigają „burmistrza” Wadowic, którego działalność – konfrontowana z materiałem dowodowym – kwalifikowana jest jednoznacznie i to po wielokroć nie jednym artykułem kodeksu karnego…

Czy dlatego tylko on w tym mieście – w ocenie prokuratorów – wyjęty jest spod obowiązującego prawa, bo prokuratorzy też obawiają się, że na nich z woli „burmistrza” również czeka miejsce w… kryminale?

Czy to powoduje też, że w prokuraturze proste pytanie, bardziej proste niż budowa cepa, jest „… zbyt ogólnikowe” i w ocenie prokuratora Zbigniewa Piątka wymaga… doprecyzowania?

Nie, że żartuję…
Sami przeczytajcie co pisze prokurator o jedynym pytaniu, jakie prokuratorowi Sebastianowi Kicińskiemu zadałem treścią materiału „Mały mściwy… „piesek”!”

Pismo Piątka-300dpi

 

 

…………………………………………………………………………………………………………………

A teraz, aby nie było wątpliwości – samo pytanie…
Dla prokuratora Zbigniewa Piątka „… zbyt ogólnikowe”!

…………………………………………………………………………………………………………………

Czego nie rozumie prokurator Piątek
…………………………………………………………………………………………………………………

Dlatego panie prokuratorze Zbigniewie Piątek…
Co w tym pytaniu jest ogólnikowe?
Fakty?
Z których wynika, że burmistrz po raz już kolejny, bodaj trzeci, dopuszcza się tutaj samowoli budowlanej, określonej art. 90 ustawy prawo budowlane, przy pełnej legitymizacji tego czynu kryminogennego przez Prokuraturę Rejonową w Wadowicach!

Tak trudno zrozumieć żądanie informacji o tym, czy parking posiada stosowne pozwolenia PINB, a jeżeli tak, to na jakiej podstawie burmistrz je uzyskał, kiedy stan faktyczny zabrania wydania takiej decyzji!

Dlatego w mojej ocenie pytanie jest – jak napisałem wyżej – bardziej proste od budowy cepa, a to oznacza, że pana żądanie w treści pisma opublikowanego powyżej /może pan wie, co oznacza słowo – powyżej?/ uważam za rażąco obrażające prawo oraz godzące w interes zarówno strony jak też w interes dobra publicznego…

E-mailStąd w całości podtrzymuję treść swojego wniosku z dnia 02 lipca 2016 roku oraz oczekuję na odpowiedź w terminie określonym przez ustawę…

Po prostu mam już po dziurki w nosie zarówno waszego wadowicko-prokuratorskiego bezprawia jak i ochrony przez tutejsza prokuraturę kryminogennych interesów „burmistrza” Wadowic!

A jeżeli jest to tylko wynik braku podstawowych umiejętności samego czytania, bądź braku umiejętności zrozumienia tekstu czytanego, to… do zerówki proszę!
Bo… na pierwszą klasę chyba jeszcze za wcześnie?

Nadto, że nie wątpię, iż wszystko co wyżej jest satyrą działań wadowickiej prokuratury, bo z obowiązującym prawem nic nie mające wspólnego, dlatego na satyryczny obraz medialny zasługuje!
Stąd zostaje nam tylko… uśmiechnąć się!
Nam!

Bo Prokuratorowi Okręgowemu oraz Prokuratorowi Generalnemu do śmiechu być nie powinno!
Zwłaszcza, że nie możemy wykluczyć, że i oni też są objęci „listem gończym burmistrza” Wadowic!

No bo jak mają czelność ścigać „burmistrza” Wadowic na drodze sądowej za sfałszowanie dwóch oświadczeń majątkowych, a więc za czyn jednoznacznie kwalifikowany kodeksem karnym?!

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT