Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Prezio Jurczak… niczym satyra w krótkich majtach!
Prezio Jurczak… niczym satyra w krótkich majtach! piątek, 13 marzec 2015, godz. 16:03

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPrezio towarzystwa wspólnej adoracji, zwanego z „dumą” TMZW – Jurczak, popełnił wczoraj na swoim blogu materiał, w którym m.in. pisze, iż – może zacytuję: „… Metody zarządzania poprzedniej ekipy kształciły miernych urzędników i funkcyjnych, bo tylko tacy nie zagrażali narcystycznej osobowości burmistrz. W szkołach, od przedszkola do liceum, liczy się nadal konfesyjna poprawność a nie samodzielność i odwaga poglądów. Wszystko jest zgodne z recepturą kremówki: papieskie, słodkie aż mdli i w kolorze właściwym. Zniszczono całkowicie aktywność ludzką , rządzili i decydowali we wszystkich sprawach miasta i powiatu klakierzy władzy, wazeliniarze bez cienia przyzwoitości, z gębą pełną frazesów, obłudy i zakłamania. Kontestacja istniejącej sytuacji powodowała nagonkę posłusznych mediów i władzy na każdego, kto odważył się kwestionować poczynania tej dyktatury prostactwa. Wielu odczuło to na własnej skórze. Spacyfikowano całkowicie życie polityczne a partie, nawet PO, podporządkowano potrzebom władzy wykonawczej. Malowany prostactwem samorząd był powodem wycofania się z życia miasta środowisk inteligenckich i młodzieży.” – koniec cytatu.

I zastanawiam się tylko, dlaczego pisał w czasie przeszłym…
Czy dlatego, że wazelina przelewa się Jurczakowi już nawet… uszami?

No bo przecież metody zarządzania obecnej ekipy kształcą miernych urzędników i funkcyjnych, bo tylko tacy nie zagrażają narcystycznej osobowości burmistrza Klinowskiego. W szkołach, od przedszkola do liceum, liczy się nadal konfesyjna poprawność a nie samodzielność i odwaga poglądów. Wszystko jest zgodne z recepturą kremówki: papieskie, słodkie aż mdli i w kolorze właściwym. Zniszczona jest całkowicie aktywność ludzka, rządzą i decydują we wszystkich sprawach miasta podobni Jurczakowi klakierzy władzy, wazeliniarze bez cienia przyzwoitości, z gębą pełną frazesów, obłudy i zakłamania!
Kontestacja istniejącej sytuacji powoduje nagonkę posłusznych „mediów” i władzy na każdego, kto ma odwagę kwestionować poczynania tej dyktatury prostactwa Klinowskiego.
Co wielu odczuło już na własnej skórze.
Spacyfikowano całkowicie życie polityczne, podporządkowane obecnie wyłącznie potrzebom władzy wykonawczej. Malowany kłamstwem i prostactwem samorząd jest nadal powodem wycofania się z życia miasta środowisk inteligenckich i młodzieży.

Więc Jurczak, nie pier***!
Bo od tego podlizywania się każdej kolejnej władzy już ci się pomyliły…
Godna politowania historia twojego własnego żywota ze starannie reżyserowaną też przez ciebie… łajdacką rzeczywistością!

😛

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT