Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Prokuratorze! Gdzie jesteś?
Prokuratorze! Gdzie jesteś? środa, 18 maj 2016, godz. 09:14

Klin i strefa 300 dpiPod przywołanym wyżej „bąkiem”, tym na burmistrzowym fejsiku, pojawiło się kilka komentarzy, w tym i taki mówiący wprost, iż „… Pana argumentacja trochę mi się nie „klei””.
Poniżej inny internauta, dzisiaj już prawdopodobnie przez burmistrza zablokowany /bo te one mają to w zwyczaju/, dorzuca bezimienną adresową refleksję, w której stwierdza: „Bo to wszystko zależy kto ile da i kto z kim pija ” kawkę ” :) dobro ma się nijak jak w grę wchodzą duże pieniądze…”.

I jak efekt?
Pada odpowiedź burmistrza…
Agresywna, z akcentowaną wyraźnie pod adresem autora groźbą!

Klin grozi

Czy to aby nie oznacza, że burmistrz, który do jakże prawdziwego wcześniej zarzutu, mówiącego o nieklejeniu się jego argumentacji nie zareagował, w kolejnym komentarzu niczym w lustrze dostrzegł samego siebie?

Dlatego najpierw popatrzmy i posłuchajmy, co zarejestrowały kamery ITV Wadowice…

A teraz odpowiedzmy sobie na kilka pytań, które wręcz wymuszają słowa samego burmistrza:

– dlaczego burmistrzu… wiceprezes spółki Paweł Koper, nie może się wypowiadać w sprawie podmiotu, którym współzarządza w imieniu gminy, a więc naszym – mieszkańców Gminy Wadowice?

– co rada nadzorcza, a więc ty burmistrzu również, zrobiliście z dokumentami, o którym mówi kierownik Rataj, że… co się z nimi stało, jego to już nie obchodzi?

– ja ma się „podwójne” zabezpieczenie Gminy Wadowice przy fuzji z EMPOLEM, o którym w roku 2013 mówił prezes Wiesław Maurer, a które przy obecnym żądaniu od podatników gminy, wręcz potwierdza tezę o podjętej przy twoim burmistrzu udziale, próbie wyłudzenia z naszego wspólnego majątku kwoty 4.000.000,- milionów złotych?

I pytanie najważniejsze po tym co sam napisałeś: „… Kim jesteś człowieku, że oskarżasz mnie o korupcję? Nie utrzymuję żadnych relacji osobistych z inwestorem z terenów Choczni” – na które w świetle już z gromadzonych dowodów odpowiedzi powinna udzielić podatnikom wadowickiej gminy Prokuratura:

– czy od osobistych kontaktów ze starannie selekcjonowanymi przez burmistrza Wadowic inwestorami, dla których ten burmistrz łamie podstawowe prawa konstytucyjne oraz prawa ustawowe, masz takich… Koprów?

Pytania te zadaję publicznie, bowiem jeżeli prawdą jest, że jedna ze spółek z zagranicznym kapitałem dąży do szybkiego przeklasyfikowania gruntu, np. z Klasy III na IVa, aby… zaoszczędzić i to dużo, to sprawa staje się bardziej poważna od tego, co do tej pory o tej sprawie i twoim w niej udziale burmistrzu wiemy?

Dlatego tu i teraz pytam Starosty Powiatowego – Bartosza Kalińskiego:
– to prawda panie Starosto?

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT