Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Psychiatra potrzebny od zaraz…
Psychiatra potrzebny od zaraz… piątek, 27 czerwiec 2014, godz. 12:17

Panu premierowi Tuskowi potrzebny… psychiatra!
I to bardzo dobry psychiatra, najlepiej… więzienny!
Bo… chłopisko bredzi!
Ma majaki!
Nie widzi grupy przestępczej, która chce osłabić Polskę i jej wizerunek na arenie międzynarodowej, chociaż całą tę przestępczą bandę, której Tusk szuka i znaleźć nie może, nie tylko cała Polska słucha na nagraniach cyklicznie dawkowanych przez Tygodni „WPROST”!

Uważa, że przestępcami są ci, co uwiecznili i ujawnili nagrania rozmów członków jego rządu i premierowych kolesi, w których rozmówcy ujawnili wiele przestępstw, a nie te właśnie rządowe bandziory m.in. płacące pod stołem za utrzymanie na powierzchni nierentownych lotnisk, czy domagający się od prezesa NBP dodruku pieniędzy, które mają premierowi Tuskowi kupić głosy w kolejnych wyborach?
Opowiada Polakom bajki, uważając większość społeczeństwa za bezrozumnych i bezmózgich głupców, że nagrywane rozmowy były prywatne, całkowicie lekceważąc fakt, że jego durne polityki rozmawiały o kryminogennych procederach na szczeblu rządowym, płacąc za swoje „prywatne” kolacyjki pieniędzmi podatników i to jednorazowo w kwotach, o których w miesięcznej pensji przeciętny Polak może sobie tylko pomarzyć!

O tym jak daleko jesteśmy od cywilizowanej Europy niech świadczy fakt, że to właśnie dzięki podobnie jak w Tuskowej Polsce, podsłuchanym rozmowom, włoska policja aresztowała aż 95. członków rodzin mafijnych z Palermo, zajmujących się, podobnie jak Belka z Sienkiewiczem… „ściąganiem haraczu”. Tyle, że rozmowy włoskich mafiozów – w przeciwieństwie do polskich – odbywały się w miłej i sympatycznej atmosferze, z poszanowaniem zasad grzecznościowych i kultury języka.

Gdybyśmy i my byli po tej cywilizowanej stronie Europy, możliwie jak najszybciej powinno się odnaleźć autorów nagrania, aby Prokuratura i ABW mogły w trybie pilnym wystąpić do Bronisława prezydenta Komorowskiego z wnioskiem o… przyznanie im wysokich odznaczeń państwowych.
I podejrzewam, że od „strzału” powinien to być „Order Orła Białego”…


A tak, wszystko co dzieje się wokół tej sprawy, to… kompromitacja Prokuratury i ABW, kontynuowana od wejścia do redakcji „WPROST”, które zaprzeczało nawet orzeczeniom Europejskiego Trybunału Praw Człowieka!

Próbuje się zrobić przestępców z tych, którzy ujawnili kryminogenną działalność na najwyższych szczeblach władzy, a chroni sprawców tych kryminogennych działań, kompromitując Polskę w opinii międzynarodowej…
No ale czego się nie zrobi w tak łajdackim kraju dla sowicie opłacanego politycznego stołka i… kolacyjek za ponad tysiąc złotych na koszt polskiego podatnika?

:)

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT