Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Pytam, bo mam do zadania tych pytań niezbywalne prawo!
Pytam, bo mam do zadania tych pytań niezbywalne prawo! niedziela, 24 lipiec 2016, godz. 11:49

Prawo mam w dupieMoże na początek zacytuję za portalem www.wadowice24.pl: „… z upoważnienia burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego podpisano 12 maja tego roku umowę  z firmą Produkcyjno-Handlowo-Usługową „Prisma”. Firma wykonała projekt organizacji ruchu na 13 ulicach w centrum miasta.
Z rejestru umów gminy wynika, że firma świadczy też inne usługi dla urzędu, między innymi na wykonanie oznakowania poziomego i pionowego na drogach gminnych. Podpisana przez Urząd Miasta z tą firmą umowa na wszystkie usługi opiewa na kwotę 70,23 tysiące złotych.” – koniec cytatu.

W zawiązku z podaną tak informacją zajrzałem więc do sieci, aby dowiedzieć się czegoś więcej…
O firmie PHU „Prisma”…

PRISMA

………………………………………………………………………………………………….

Więc w zasadzie zerowa wiedza o samej organizacji ruchu…

Dlatego teraz zadam pytanie „burmistrzowi” Wadowic: czy, a jeżeli tak, to jakie związki rodzinne łączą cię Mateuszu K., z… tą firmą?

Pytanie ważne, dlatego kieruję je w trybie art. 61. Konstytucji RP oraz ustawy o dostępie do informacji publicznej, bo każdy z nas w tej gminie ma prawo wiedzieć, czy informacje, które coraz głośniej słychać na ulicach Wadowic, są informacjami zmyślonymi przez twoich oponentów, czy rzeczywiście przy zawieraniu umów z tą firmą na tę i inne wykonane dla ratusza usługi, priorytet mają tu twój nepotyzm i kumoterstwo poparte twoimi familijnymi związkami…

Ale to nie koniec moich pytań…
Z programu ŚDM możemy się dowiedzieć, że będą one trwały od poniedziałku – 25 lipca br., do niedzieli – 31 lipca 2016 roku.

Program śdm

………………………………………………………………………………………………….

I tylko na taki okres Wicestarosta Powiatu Wadowickiego wyraził zgodę na zmianę organizacji ruchu w mieście…

………………………………………………………………………………………………….

Zatwierdzenie Starostwa300dpi

………………………………………………………………………………………………….

Dlatego tu już nie pytanie do doktora iluzji prawnych /bo fałszywe odpowiedzi mnie nie interesują/, ale w trybie jak wyżej /art. 61. Konstytucji RP, ustawa o odstępie do informacji publicznej/, kieruję je do Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach – Piotra Dziekanowksiego oraz Prokuratora Rejonowego w Wadowicach – Sebastiana Kicińskiego: czy przekroczenie uprawnień przez „burmistrza” Wadowic w sposób rażąco obrażający decyzję Wicestarosty Wadowickiego, mające bezpośredni związek z działaniem „burmistrza” Wadowic na szkodę Gminy Wadowice, jej mieszkańców, lokalnych handlowców i przedsiębiorców nie jest czynem kwalifikowanym art. 231 kodeksu karnego, a więc czynem ściganym z urzędu?

I w związku z powyższym, w tym miejscu zadam jeszcze dwa pytania, już ostatnie:
co panowie Piotr Dziekanowski oraz Sebastian Kiciński, już z tego określonego prawem „urzędu” w tej sprawie zrobili?

jakie kroki prawne podjęli Panowie w celu wyjaśnienia przyczyn, motywów oraz bezpośredniego zamiaru działania „burmistrza” na szkodę Gminy Wadowice, jej mieszkańców, lokalnych handlowców i przedsiębiorców?

Odpowiedzi od wszystkich adresatów moich pytań oczekuję w terminie określonym przez ustawę.

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT