Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » „… raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę”!
„… raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę”! sobota, 4 sierpień 2012, godz. 21:24

Wiem, wiele już powiedziano o niezadowoleniu z władzy, wyrażonym przez mieszkańców Warszawy podczas uroczystych obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego… Tuska z Bartoszewskim „wyburczano”, a Hannie Gronkiewicz-Waltz skandowano: „raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę”!

Ale nie powiedziano o jednym…
Wszyscy oni: Tusk, Bartoszwski, Gronkiewicz-Waltz, to partyjne towarzystwo „PO-papranej” repliki wadowickiego rzecznika prasowego – Kotarby vel „Kocicha”, jedynego cytowanego w licznych mediach wadowickiego klasyka, wyzywającego krytyków „zawszonej wiernością” władzy i ujawniających nasze lokalne złodziejstwa na gminnym budżecie od… komuchów!

Okazuje się jednak, że warszawiacy nieco inaczej od Kotarby widzą czerwoną zarazę!
Właśnie w „pełowcach” okradających Polskę i Polaków! Widzą w nich takich samych Kombatantów „S”, jak ja Kotarbę! Bo ja nie mam wątpliwości, że taki z Kotarby kombatant, jak z koziej d*** trąba!
I by to udowodnić nie trzeba się namęczyć! Wystarczy skonfrontować pewne życiorysy „łonego”… Interesujący jest zwłaszcza ten, który przesłał do mojego „Nad SKAWĄ” na polecenie bielskiego sądu, pytany przeze mnie o to kim jest naprawdę…

Z solidarnościowym rodowodem Tuska i innych sejmowych „pełowców” jest identycznie! Dowiedli swój solidarnościowy „rodowód”, podnosząc… wiek emerytalny! Zapominając, że jednym z podstawowych „postulatów sierpniowych” było jego… obniżenie!

Dlatego nie mam też wątpliwości, że to… „raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę”! – było również do naszego lokalnego szefa „peło”, Kotarby vel „Kocicha”!


U mnie jeszcze z… wąsem!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT