Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Satyra protestu…
Satyra protestu… czwartek, 27 kwiecień 2017, godz. 19:20

Kuoce protestują do blogaAle jaja!
Na „onlaynie” informują, że „Kupcy protestują przeciwko galerii handlowej. Napisali do Jarosława Kaczyńskiego”.
Przeczytałem od dechy do dechy…
Nawet te pisma oddzielnie adresowane…
I wszystko byłoby może nawet OK., gdyby nie fakt, że na żadnym z tych szpargałów nie doczytałem tych… 126. podpisów!
To jak, podpisali i nie ma?
A może podpisali „białym tuszem”, po nocnych barabara? 😆

Zresztą nie tylko tych podpisów mi zabrakło!
Rzetelnej informacji też!
Dlatego zapowiada się ciekawie, bo… ja też napisałem…
Wniosek o odrzucenie w całości prośby anonimowych kupców i przedsiębiorców z Wadowic, z dnia 21 kwietnia 2017 roku.
. . .
E-mail do bloga
…………………………………………………………………………………………………………………………………

Co w jego treści, dowiedzą się Adresaci…
Ale przede wszystkim tego co istotne dla gminy, a nie dla burmistrza-oszusta i jego grupy kolesi…
I chociaż wiele szczegółów ze swojego wniosku tu nie ujawnię, trudno byłoby mi tym materiałem nie przywołać tego co najbardziej istotne w tej sprawie, a co podpisani „białym tuszem” handlowcy i przedsiębiorczy – i pewnie też jak w marcu 2015 roku, w liczbie od jeden do siedem – z premedytacją pominęli…
A pominęli oprócz wielu spraw ważnych i to, że w 2015 roku burmistrz-oszust, aby przekonać Radnych do swojego kryminogennego pomysłu, polecił sfałszować dokument o znaczeniu prawnym, którego treścią pomawiał przedsiębiorcę i którym posługiwał się podczas połączonych Komisji Rady Miejskiej w Wadowicach w dniu 20 marca 2015 roku.
I chociaż fakt tak kryminogennego działania Burmistrza został potwierdzony w całości materiałem dowodowym, Prokuratura Rejonowa w Wadowicach uznała, że sfałszowanie dokumentu o znaczeniu prawnym i posługiwanie się tym dokumentem, aby szkalować publicznie przedsiębiorcę i dobre imię jego Spółki, nie posiadają cech przestępstwa.

Ale o tym autorzy korespondencji do Jarosława Kaczyńskiego ani jednym słowem nie wspomnieli…

Nie można było też nie zwrócić uwagi Adresatów pisma na tak istotny fakt /też pominięty przez autorów korespondencji z 21 kwietnia/, z którego wynika, że zarówno burmistrz-oszust, jak i ci protestujący przeciwko jednej małej galerii /powołując się jednocześnie w całości fałszywie na dupny 😀 supermarket/ przedsiębiorcy rzekomo widzą w niej zagrożenie dla drobnych kupców i przedsiębiorców z Wadowic, ale nie widzą już tego zagrożenia w decyzji, którą ów burmistrz-oszust podjął zaledwie kilka miesięcy po uchyleniu uchwały, którą miał w prawnych obowiązkach wykonać /i to ten barbarzyński wyczyn Radni chcą dzisiaj naprawić/, a którą podjął kroki zmierzające do odrolnienia zaledwie około 6 kilometrów dalej ponad 20. hektarów gruntów rolnych /docelowo ma to być ponad 30/, z przeznaczeniem pod budowę kilku potężnych zagranicznych hipermarketów.

Nie wiecie dlaczego o tak ważnej sprawie autorzy prośby z dnia 21 kwietnia br. swoich Adresatów nie poinformowali? – chociaż to właśnie te inwestycje całkowicie nie tylko zdegradują dotychczasowe tereny rolnicze, ale przede wszystkim zniszczą drobny handel i przedsiębiorczość zarówno w Wadowicach jak i w miastach ościennych, takich jak Andrychów czy Kalwaria Zebrzydowska, a nie wykluczone, że od Krakowa do Bielska-Białej.

Musiało mnie też zastanowić, czemuż to w treści prośby jej autorzy nie informują swoich Adresatów o narażeniu Gminy Wadowice przez burmistrza-oszusta na straty w ogromnych rozmiarach, w której to sprawie śledztwo prowadzone jest na szczeblu wojewódzkim…
I to nie tylko dlatego, że burmistrz-oszust, aby zrealizować swój deal ze wspólnikiem większościowym Przedsiębiorstwa Komunalnego EKO, przedstawił Radnym wycenę prawie 12. hektarów gruntów przemysłowych, wycenionych jako rolne /?/, na łączną kwotę nieco ponad 600.000,- złotych, kiedy w aktach jednej ze spraw sądowych toczących się przed Sądem Rejonowym w Wadowicach złożono dowody, które potwierdzają, że wartość jednego hektara gruntów rolnych w tej samej lokalizacji oscyluje obecnie w granicach półtora do dwóch milionów złotych.

Dlaczego więc tak rzekomo zatroskani o przyszłość gminy i dobro mieszkańców autorzy nie poinformowali swoich Adresatów, że burmistrz-oszust, przy aplauzie „swojaków” radnych zmierzał do zbycia prywatnej spółce prawie 12. hektarów gminnych gruntów przemysłowych za równowartość… połowy hektara prywatnych gruntów rolnych w tej samej lokalizacji?!

Jak było to bezinteresowne działanie, odpowiedzcie sobie, zwłaszcza wy, autorzy prośby do Jarosława Kaczyńskiego, sami.
Szczególnie, że taka sama „bezinteresowność” przyświeca burmistrzowi-oszustowi w sprawie, którą podnosicie treścią swojego pisma, a w której nie chce on dopuścić do zmiany w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego proponowanej przez Radnych Prawa i Sprawiedliwości, mogącej zaszkodzić tylko układowi samorządowo-biznesowemu, jaki wokół swojej osoby utworzył.

000 - nie lubi konkurencji 300dpiI takich pozaprawnych „perełek” jest znacznie więcej, ale nie czas i nie miejsce je tu opisywać.
Wystarczy, że opisałem do waszych a zarazem swoich Adresatów…
Zwłaszcza wszystkie te, którymi wasz guru, działając czynem ciągłym naraża regularnie budżet gminy na straty od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych!

Dlatego jeszcze raz przeczytajcie z uwagą zwłaszcza końcową cześć tego materiału, którym apelowałem abyście przygotowali oryginał wniosku opublikowanego na stronie internetowej towarzystwa kolesi własnych wartości…
Bo jestem przekonany, że będzie wam potrzebny…
Zarówno z datą jak i prezentatą potwierdzającą termin waszego protestowania na dzienniku podawczym folwarku burmistrza-oszusta!

Na koniec zapytam, czy chcielibyście wiedzieć, o co jeszcze wnioskuję do Adresatów mojej korespondencji, obok złożenia wniosku o odrzucenie w całości waszej prośby?
No to na dzisiaj tylko możecie… chcieć!
Bo całej reszty dowiecie się w swoim czasie…
Ale już nie ode mnie…

😛

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT