Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Takie różne z życia wzięte... » Skarga… W świetle dopiero dzisiaj rodzących się pytań!
Skarga… W świetle dopiero dzisiaj rodzących się pytań! wtorek, 15 styczeń 2019, godz. 19:34

0000-300dpi1Teraz, po tragedii w Gdańsku, zewsząd padają pytania o dotychczasowe reakcje organów ścigania na… groźby karalne.
I padają nawet ze strony polityków partii rządzącej a nawet ministerstw, w tym Sprawiedliwości oraz Spraw Wewnętrznych…
Padają też deklaracje!

Więc i ja zapytam…0000 - Paweł_Adamowicz 300dpi
Prokuratora Generalnego oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji…
Czy wiedzą, dlaczego w Gdańsku musiało dojść do tak dramatycznego ataku nożownika, zakończonego tragicznie – śmiercią Prezydenta Pawła Adamowicza?
Nie wiedzą Panowie?

To może odpowiedzą Panowie na jedno jedyne pytanie i dodam, że w swej treści bardzo wulgarne, ale oddające charakter… agresji werbalnej.

Czy słowa – „… wynoś się z mojej drogi (…) wypierdalaj mi stąd (…) spierdalaj (…) przypierdolę ci tak, że ci łeb z karku spadnie, a potem kopnę go do fosy” – są groźbami karalnymi?
Dla uściślenia dodam, że słowa te padły na drodze publicznej – bardziej szczegółowo: gminnej…

A dlaczego pytam?
Bo dla wadowickiego – nie napiszę, że prokuratora, bo większość uczciwych Prokuratorów, takich właśnie przez duże „P”, bym obraził – podwładnego pana Zbigniewa Ziobro, to słowa niegodne uwagi, a już na pewno nie… groźba karalna!

Zresztą nie była taką również dla podległych pana Ministra Joachima Brudzińskiego!
To może jeszcze dopytam – ile mniej wulgarnych gróźb usłyszał Pan Prezydent Paweł Adamowicz, zanim /już bez zbędnych słów/… stracił życie?

I nie pytam retorycznie, ale aby uzyskać odpowiedź…
Jednak, by było trudniej się od tej odpowiedzi wyłgać, zadane wyżej pytanie wraz z jednozdaniowym opisem „pracy” przedstawicieli szeroko pojętych organów ścigania, traktuję tu jako skargę na działanie przywołanych wyżej funkcjonariuszy, Panom podległym.

Jednocześnie, wiedząc z własnego doświadczenia, jak działa Wasza spychotechnika w podobnych sprawach, czyli z Generalnej do Apelacyjnej, z Apelacyjnej do Wojewódzkiej, z Wojewódzkiej do Rejonowej, czyli wprost do sprawcy, który staje się sędzią we własnej sprawie, wnoszę o wyłączenie od rozpoznania złożonej tu skargi każdej Prokuratury z Województwa Małopolskiego.

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT