Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » „Śmiertelnego walca”… czas zacząć!
„Śmiertelnego walca”… czas zacząć! środa, 22 sierpień 2012, godz. 23:40

Oczywiście mam tu na myśli „śmierć” polityczną!
Zwłaszcza „papieskiego” burmistrza i jej mafijnego wspólnego domu…
Domu będącego zaprzeczeniem praworządności, patriotyzmu oraz demokracji!

Jeszcze zanim Wałęsa, człowiek całkowicie nie z mojej bajki, wypowiedział do Polaków znamienne słowa „… bierzcie sprawy we własne ręce” (nie mylić z „… temi ręcami o take Polske”), byłem zwolennikiem demokratycznych przemian w kraju… Może zaskoczę wielu, ale nigdy nie byłem w PZPR, ale zato byłem członkiem NSZZ „Solidarność”… Do czasu, kiedy nie zorientowałem się, że większość tych „związkowych aktywistów”, to tak naprawdę banda oszołomów, mocno posadowiona w poprzednim ustrojstwie, w strukturach powiedzmy, że nieco odmiennych ot tych… idei pierwszej „S”! Jednak cały czas starałem się pomagać… Byłem człowiekiem wręcz „do rany przyłóż”.

Ale też wielu wiedziało, że nikomu nie życzę, aby został moim… wrogiem!

Powiedziałem to, opisałem w historycznym już materiale prasowym „Byłem kierownikiem biura poselskiego…” i udowodniłem… prawomocnym wyrokiem, uniewinniającym mnie od zarzutu pomówienia i znieważenia posłanki Haliny T.!
I tak była już posłanka z listy SLD, kiedy została moim wrogiem, odeszła w niepamięć polityczną jeszcze szybciej, niż – dzięki mojej ciężkiej pracy – została posłem!

I obiecuję, że tak samo w niepamięć polityczną odejdą kolejni!

Bez żadnego wysiłku z mojej strony…
Ot, tylko pokażę Wam ich łajdactwo…
Bez jakiegoś zbędnego komentarza…
A tylko na podstawie dokumentów, fotografii (niektórych bardzo… ciekawych), materiałów filmowych i opisu kolejnych „sukcesów” repliki patriotyczno-niepodległościowych władz tego „zawszonego wiernością”… samorządu!

Dzisiaj, na dobry początek pokażę tylko jedno z licznych łajdactw „papieskiego” burmistrza… I już na tym jednym przykładzie (w przyszłości pokażę więcej) dowiecie się, jak Filipiakowa i jej mafia „ruchały” znanego na całym świecie kolekcjonera – Zygmunta Krausa, żerując na jego pracy, zbiorach i… kasie (bo uwierzcie, hobby to nie tanie)!

Oto obok macie Państwo zaproszenie przygotowane wspólne przez właściciela zbiorów upamiętniających tragiczne wydarzenia w Zygodowicach z 13 września 1944 roku, inicjatora budowy Obelisku upamiętniającego lotników z zestrzelonego nad tą wsią bombowca B-24 Liberator, głównego organizatora kolejnych uroczystości rocznicowych i wnioskodawcę nadania tytułów honorowych obywateli Wadowic dla żyjących jeszcze lotników – Zygmunta Krausa oraz… nijakiego „papieskiego” burmistrza!
Tu dodam, iż na podpisanie tych zaproszeń przez Filipiakową, Zygmunt czekał w gabinecie sekretarza Brzeźniaka ponad… godzinę?

I pech chciał, że kiedy całą resztę miała wysłać Filipiakowa, jedno zaproszenie Zygmunt postanowił zatrzymać, aby osobiście przesłać je swojemu serdecznemu przyjacielowi – panu Tadeuszowi Sokołowskiemu, pełniącemu obowiązki Prezesa Okręgu Armii Krajowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

I posłał…
Ale z odpowiedzi Przyjaciela na otrzymane zaproszenie dowiedział się, że pan Tadeusz Sokołowski otrzymał aż… dwa zaproszenia na jedną uroczystość?
List pana Tadeusza Sokołowskiego otwiera ten materiał!

By było weselej, kopie tego drugiego zaproszenia odesłał Zygmuntowi!

I wyszło na wierzch łajdactwo, chociaż w tym wypadku trudno się powstrzymać, aby nie stwierdzić, że… kurewstwo „papieskiej” Filipiakowej i jej mafii!

Bo z materiału ponad wszelką wątpliwość wynika, że te „papieskie” szmaciarze zniszczyły wcześniej przygotowane zaproszenia i zrobiły sobie… swoje!
Usuwając z tej korespondencji całkowicie nazwisko Zygmunta Krausa – właściciela zbiorów upamiętniających tragiczne wydarzenia w Zygodowicach z 13 września 1944 roku, inicjatora budowy Obelisku upamiętniającego lotników z zestrzelonego nad tą wsią bombowca B-24 Liberator, głównego organizatora kolejnych uroczystości rocznicowych i wnioskodawcę nadania tytułów honorowych obywateli Wadowic dla żyjących jeszcze lotników, na którą to uroczystość… „papiescy” szmaciarze gości ze Stanów Zjednoczonych AP, właśnie zapraszali!

Poczytajcie, oceńcie bo…
Na polityczny pohybel „papieskiego” burmistrza i jej szmaciarzy… ciąg dalszy nastąpi!

I już dzisiaj proszę wszystkich, którzy mają problemy ze wzrokiem, aby skorzystali z pomocy okulisty, bowiem w niedługim czasie będzie znacznie więcej!
W tym też sporo do… pooglądania!

 

P.S. Nie wykluczam, że zdecyduję się na pokazanie na tym blogu nawet rodzinnych tańców! Na… hotelowym stoliku! Np. babci i wnuczki! Co prawda dwie różne epoki, dwa różne miasta, ale… Gwarantuję, że nie będzie to… fotomontaż!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT