Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » „Sprawiedliwość” Tuska, Gowina, Kotarby: „damy sobie radę z wami!”
„Sprawiedliwość” Tuska, Gowina, Kotarby: „damy sobie radę z wami!” czwartek, 21 Luty 2013, godz. 14:04

Wiele na portalach i blogach napisano o wadowickiej wizycie Gowina, przypadkowego ministra (nie)sprawiedliwości, który kieruje resortem tak naprawdę albo nie wiedząc co to takiego ta sprawiedliwość, albo starannie strzegąc wyłącznie interesów rządzącej mafii i jej wiernych sługusów w… togach, z oblamowaniami różnego koloru.
Niestety, z powodów wyłącznie osobistych w spotkaniu nie uczestniczyłem, chociaż już na dwa dni przed nim miałem przygotowaną teczkę z materiałami oraz pytania…

Jednak po dzisiejszych informacjach medialnych o sobotnim ataku prawicowych fanatyków w Krakowie na samochód posłanki do Parlamentu Europejskiego – prof. Joanny Senyszyn oraz wczorajszym zniszczeniu Jej biura poselskiego w Gdańsku uważam, że mój udział w spotkaniu z Gowinem byłby „czystym zaśmiecaniem” mojego cennego czasu…
Dochodzę bowiem do wniosku, że wszystko co potwierdzają materiały dowodowe, a o co miałem pytać Gowina, tak właśnie jak nagłośnione dzisiaj działania na szkodę prof. Joanny Senyszyn, jest bezpośrednim skutkiem działań Premiera, ministra Gowina oraz nadprokuratora Seremeta! Tych działań, którymi ci panowie, chroniąc różnej maści złodziei i bandytów bliskich ekipie rządzącej, utwierdzają ich w bezkarności… A ta skutkuje dalszym nasileniem działań przestępczych!
Więc jaki miałoby sens moje zadawanie Gowinowi pytań o… sprawiedliwość?

O tę „sprawiedliwość”, która bezkarnym pozostawia takiego drania jakim dla mnie jest nijaki Kotarba, bo „adwokatowi” w prokuratorskiej todze oraz sędzi gdzieś „umyka” ze słów tego grożącego mieszkańcom Wadowic partyjnego kolegi Tuska i Gowina mały, ale jakże istotny fragment: „… damy sobie radę z wami”?

Czy może o tę „sprawiedliwość”, co tylko w mafijnej Polsce może umorzyć postępowanie, o które nikt nigdy nie wnosił, aby chronić sprawcę przestępstwa, na dodatek uzasadniając tą decyzję prawem wodnym, chociaż dotyczyła nieruchomości w Kleczy, a nie pałacu na wodzie w warszawskich Łazienkach?
A może o „sprawiedliwość” nacechowaną nie tylko wieloletnim budżetowym złodziejstwem „zucha” Cholewki, które pozwala bezkarnemu rajcy od co najmniej osiemnastu lat, na wożenie swojego dupska samochodami OSP wyłącznie dla własnej prywaty oraz na bezkarne rozjeżdżanie ludzi na przejściach dla pieszych?
Jeżeli to był minister od takiej „sprawiedliwości”, to dziękuję!

A, że tak jest, nie mam wątpliwości!

Bowiem ścisłą współpracę na linii wadowicki złodziejski, przestępczy samorząd – prokuratura, opisałem w swoich Listach Otwartych (potwierdzając wszystkie zarzuty dowodami), które przesłałem nie tylko do Prezydenta i Premiera… Do Gowina „tyż”!
Niestety, mimo prawnego obowiązku żaden z nich nawet nie odpisał…
Ale co mieli napisać?
Że rządząca Polską ekipa swoimi strukturami mafijnymi przebija wszystkie pozostałe mafie na świecie?
I po ostatnich działaniach skrajnie faszystowskich dewiantów na szkodę prof. Joanny Senyszyn oraz prof. Magdaleny Środy, których podobno Tusk nie może zaakceptować, widać właśnie jak realizowany jest scenariusz mafii rządzącej, pisany przez szefa powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej – Kotarbę, m.in. słowami: „… damy sobie radę z wami”!
Scenariusz bandycki, starannie chroniony przez lokalne watahy Seremeta i Gowina!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT