Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Kropidło 2 » Sprzedam 200 ml własnej krwi! W darze dzieciom pokrzywdzonym przez pedofilów w czarnych kieckach!
Sprzedam 200 ml własnej krwi! W darze dzieciom pokrzywdzonym przez pedofilów w czarnych kieckach! środa, 15 sierpień 2012, godz. 21:33

Godnie opłacana z naszych podatków polityczna „dziwka” znowu wykonała zlecenie „dokopania” niewygodnemu dla „zawszonego wiernością samorządu” radnemu…
Niestety, wyszło jak zawsze… Tylko puścił… bąka!
I można by ten materiał podsumować jedynie komentarzem spod onego „dziwkarskiego” materiału, którego autorem jest „axa”:
„Chyba wielu z Was, a na pewno autor nie zrozumiał co przedstawia ta historia.. spróbuje mu to naświetlić.. Czy szanowny autorze tego ‚artykułu’ nie dostrzegasz tutaj, że ten filmik przedstawia w krzywym zwierciadle (może trochę przerysowaną) naszą rzeczywistość? Przecież u nas wszystko jest papieskie.. póki co ‚tylko': – Burmistrz jest papieski, – Wadowice są papieskie, – kremówki są papieskie, – plac Jana Pawła II, – szpital Jana Pawła II, – co kawałek tabliczka typu: ‚tutaj do szkoły chodził Karol Wojtyła’, et, – zdjęcie Jana Pawła II są na wszystkim co tylko może być.. zdjęcia, bransoletki, krzyżyki i cała masa innych ‚gadżetów’, – mamy Dni Papieskie, – pociąg papieski. To tak na szybkiego pisane z tzw. ‚palca’.. wszystko to jest ‚papieski’ w imię wiary i jego świętości.. za chwilę okaże się, że nazwiemy psa ‚Papież’, z szacunku dla Ojca Świętego, może fiat  wypuści za chwilę przedłużaną pandę w wersji PAPA, gdzie będzie większa szyba.. i też będzie to ‚ku chwale’ JP2. Pamięć i szacunek jest jak najbardziej potrzebny, ale to co władze wadowickie robią, a właściwie już dawno zrobiły z postacią Jana Pawła 2 – przestało być szacunkiem.. a jest tylko odpustowym kiczem. Swoją drogą w filmie pojawia się fragment gdy przejeżdża żółto-niebieski pociąg i aktor krzyczy, że to pociąg papieski.. A czy u nas tak nie jest? Przecież nawet wypadek pociągu w Zebrzydowicach, który z papieskim miał nie wiele wspólnego był ‚naznaczony’ przez autora ‚papieskością’. To co nas otacza to kicz papieskości i obłuda. A filmik.. cóż.. przedstawia nas właśnie takimi jakimi jesteśmy. Polecam Panu autorowi kilka pozycji Monty Python’a: – Żywot Briana; – Sens życia wg. Monty Pythona; – Monty Python i Święty Graal. Proszę spróbować ten specyficzny humor.. a jeżeli nie uda się Panu uśmiechnąć.. może powinien Pan iść na dłuższy urlop?”.

Tylko, że byłoby to zbyt proste w czasach, kiedy ten kabaret opisany przez polityczną „dziwkę”, piszą nie ludzie Ruchu Palikota i tak niewygodny dla „wspólnego domu Filipiakowej” radny, ale sami urzędnicy Kościoła katolickiego, purpuraci i sukienkowi cwaniacy, żerujący na ludzkiej krzywdzie, wierze w gusła i chorej chcicy dostatniego życia na cudzy rachunek…

Najlepszym przykładem „wdowa” po papieżu Wojtyle, jak zwykła mawiać Filipiakowa – nijaki Dziwisz, który nie tylko, że nie wypełnił testamentu wadowiczanina, kradnąc jego dobra doczesne, które Wojtyła testamentem nakazał zniszczyć, ale jeszcze – wciskając ludziom „kichę” – handluje za wdowi grosz „resztami” po… papieżu!
Ot, jak tymi ampułkami z Wojtyłowa krwią, która obrzydliwie kojarzy mi się z zarzynaniem wieprza przez wiejskiego rzeźnika i spuszczaniem świńskiej krwi do… kaszanki!
Kiedy zacznie… wątrobą, nerkami, paluchami?
Może na dniach, kiedy już tej upuszczonej papieżowi krwi zabraknie!

* * *

Zacznijcie dokładnie śledzić ostatnią aferę w Watykanie…
Bo wszystko wskazuje, że lada dzień będą sądzili Benedyktowego niewolnika za to, że ujawnił dokumenty dowodzące korupcji i innych „świętych” przewałów w „świętym” państwie kościelnym oraz za to, że ten niewolnik „ukradł” swojemu panu czek na… 100.000,- euro!
Prawda, że ciekawe…
Jak w Polsce!
Tu też pod sąd nie idą budżetowi złodzieje na gminnych inwestycjach, czy „strażoki” okradające przez lata podatników, a tylko ci, którzy… ujawniają prawdę!
Bo prokurator pomylił kolor „koloratki” na swojej todze (może daltonista?)!

Odpowiedzi wymaga też, na co Benedyktowi był ten czek na… 100.000,- euro?
Przecież spanie, sranie, żarcie, kąpiele, masaże i pranie sukienki… ma w gratisie! Zapłacone przez watykański bank przelewem! Więc co to? Lewizna?
A może tylko „skromny datek” na… zamknięcie ust?
Np. pokrzywdzonym pedofilią!
No to może niewolnik Benedykta uznał, że za lata „posługi”… też się mu coś należy? Bo może nie zamierzał nadstawiać swojego… „zadka” za darmo?

Bulwersują was te słowa?
Bo mnie nie…

Mnie zbulwersowało, kiedy „wdowa” po papieżu zapewniła Marszałkowi Piłsudskiemu stały dostęp do darmowego… zimnego Lecha!
I kiedy polski klecha słuchał muzyki w czasie, gdy jego dziewczyna rodziła jego pierworodnego syna, który – ponieważ klecha postanowił nie wezwać karetki – zmarł, a prokuratura stwierdziła, że nie popełnił przestępstwa!
Szerzej przeczytacie o tym – i nie tylko – przypadku w Gazecie Krakowskiej, z dnia 27 lipca br.

Dlatego od dawna jestem zwolennikiem prawa kanonicznego, zmierzającego w kierunku… kastracji! Wszystkich kandydatów do seminariów! Prawa, które będzie mówiło, że jak chce się być boskim urzędnikiem, to trzeba podjąć decyzję… I jest mi obojętne jak to będzie finalnie wykonane… W szpitalu przez lekarza, w gabinecie weterynarza, czy metodą z tak umiłowanego przez kler średniowiecza… na pniaku, tasakiem!
Zobaczymy ilu podejmie decyzję… in plus?

Bo dla mnie jest ważne, abyśmy nie chowali w maleńkich grobach dzieci sukienkowych gwałcicieli i zboczeńców, dla których są to dzieci niechciane (chociaż drą swoje klechowe mordy o życiu od poczęcia do naturalnej śmierci!) oraz, abyśmy nie leczyli na nasz koszt dzieciaków pokrzywdzonych przez bandytów-pedofilów w czarnych kieckach!

I może tym zajęli by się wszyscy, od politycznej „dziwki” począwszy, a na posłach Andrzeju Jaworskim z PiS i Tomaszu Górskim z SP skończywszy…

Bo na wniosek Jaworskiego sprawą filmu zrealizowanego wedle kościelnego scenariusza, zajmuje się prokuratura, a zdaniem Górskiego, prokuratura… powinna wszcząć w tej sprawie postępowanie.
Tylko z jakiego artykułu?
196. kk?
Ale on mówi, że „… Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”.

Więc co zostało tym satyrycznym filmem, zrealizowanym o scenariusz urzędników kościelnych znieważone?

Wojtyłowa krew, wątroba, a może… coś więcej, czym sukienkowi z Wojtyłowego truchła handlują ino furczy?
Tylko w którym miejscu zakwalifikować ludzkie „bebechy” jako przedmiot czci religijnej a tym bardziej… miejsce kultu religijnego?

Tym bardziej, że jak za jakiś czas zaczniemy liczyć, to może się okazać, że wadowiczanin Karol Wojtyła miał… 200 litrów krwi, cztery wątroby, osiemnaście nerek, 33 mózgi, dwanaścioro uszu, pięćdziesiąt palców i to tylko u prawej ręki, którą błogosławił…

A co, jak osiołek, na którym Chrystus wjechał do Jerozolimy mógł mieć ponad dwadzieścia kopytek, to wszystko może się wydarzyć…
Wszak kościelne cwaniaki nazywają to… cudami!

Dla mnie takim będzie, jak prokurator sporządzi akt oskarżenia, a sąd wyda wyrok skazujący na… autorów i aktorów filmu! I mam tu na myśli tylko wyrok prawomocny!

A swoją drogą, jako zasłużony honorowy dawca krwi, chętnie sprzedam Dziwiszowi 200 ml… Do ampułek! Grupę mam podobno taką samą jaką miał… Wojtyła?
Cena do uzgodnienia!
Ale już zapowiadam, że nie będzie mała, bo całość uzyskanych zysków przekażę dla dzieci pokrzywdzonych przez bandytów-pedofilów w czarnych kieckach!
Tak chronionych przez papieża Wojtyłę! Amen.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT