Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Straty generowane decyzjami burmistrza Klinowskiego idą już w… miliony złotych!
Straty generowane decyzjami burmistrza Klinowskiego idą już w… miliony złotych! sobota, 7 listopad 2015, godz. 14:19

20151106-_DSC3488aUstalone już zostało, że na decyzji burmistrza Klinowskiego, dotyczącej wypowiedzenia umowy dzierżawy małego skrawka parkingu przy restauracji Ogrodowa, Gmina Wadowice straci 90.000,- złotych dochodu rocznie.
Ale czy to wszystkie straty, jakie swoimi decyzjami „daje” gminie i mieszkańcom Klinowski?

Miał trzymiesięczny okres wypowiedzenia i nie na to, aby w cieniu gabinetu, łechtany pochwałami swoich wazeliniarzy nic nie robić!
Ale miał ten czas na przygotowanie się do przejęcia tego terenu w sposób zgodny z prawem, a nie bandycki – jak zrobił to wczoraj.
Przede wszystkim powinien w tym czasie wykonać geodezyjny podział działek w terenie!
Zajęcie terenu na „dochtorskie oko” jest niedopuszczalne a zarazem kryminogenne!

Tak więc do strat już jednoznacznych w budżecie gminy, dojdą jeszcze te z tytułu kosztów postępowania sądowego /a to nie obejdzie się bez tego właśnie geodezyjnego rozgraniczenia działek w terenie – kolejne koszty/ oraz zasądzonego właścicielom zagarniętej części nieruchomości odszkodowania.

20151106-_DSC3431aJest to tym bardziej kompromitujące, że nie oparte o jakikolwiek spór prawny związany z wypowiedzeniem przez Klinowskiego umowy, bo takiego sporu nie było, ale wyłącznie o chęć zemsty burmistrza waszego umiłowanego na spółce będącej właścicielem całej reszty terenów /od ul. Sienkiewicza po ul. Ogrodową – ul. Wojtyłów wstyd ją nazwać/, na których spółka prowadzi działalność gospodarczą.

Zresztą zemsty na spółce, której rzucając kłody pod nogi w innej sprawie, Klinowski generuje znacznie poważniejsze straty dla budżetu gminy.

Śmiem twierdzić z pełną odpowiedzialnością za słowo, że już straty wygenerowane dotychczasowymi decyzjami Klinowskiego i to nie tylko na szkodę budżetu gminy, wynoszą łącznie ponad dwa miliony złotych, o ile nie więcej!

Ale to już nie mój problem tylko Prokuratora, bo nie ja biorę comiesięczną pensję za to, aby takie kryminogenne działania weryfikować i kwalifikować pod względem przepisów prawa karnego.

Tu dodam, że przywołuję tylko straty już potwierdzone materiałem dowodowym, a jakie są całościowe, to dopiero przed nami…

Wynajem - 01aBo do tych trzeba jeszcze doliczyć wynajem rozstawionego wczoraj ogrodzenia rozgraniczającego działki…
Zajrzałem do internetu i z pierwszego lepszego źródła dowiedziałem się, że wynajem jednego takiego elementu ogrodzeniowego, to koszt 25,- złotych za dobę.

Jak policzyłem na fotografiach udostępnionych przez portal www.wadowice24.pl, łącznie elementów ogrodzeniowych, nie związanych na stałe z gruntem, wynajmowanych m.in. dla zabezpieczenia imprez masowych, postawiono tam 19.
Wynajem - 02aPomnożone przez 25,- złotych, daje nam to koszt 475,- złotych za dobę wynajmu.
Jeżeli postoją tylko rok
/chociaż mam poważne wątpliwości, że rok wystarczy na zakończenie procesu sądowego/, to za ten rok budżet gminy poniesie z tytułu wynajmu tych barier straty w wysokości… 173.375,- złotych, a więc prawie dwukrotną wysokość dotychczasowego rocznego dochodu gminy z wynajmu tego parkingu.

Mam świadomość, że za chwilę wazeliniarze „dochtora” podniosą wrzask, iż te koszty są niższe, a Klinowski może nawet zacznie wrzeszczeć, że znalazł „dobrego wujka” w jaroszowickiej firmie, która użycza mu tych barier za frico

Tylko, że nie jestem aż tak naiwny jak jego wazeliniarze… i wiem, iż tak naprawdę za frico, to tylko Klinowski może podetrzeć się własnym palcem w toalecie…

emailWiem też, jak koszty wynajmu tych barier i to nawet gdyby byłyby jeszcze wyższe, można zrekompensować w inny sposób…
Ale wiem też, gdzie ewentualnie takiej rekompensaty szukać!
Bo do tego akurat nie jest potrzebny „dochtorat” z iluzji prawnych…
Wystarczy skuteczna księgowa i lata jej praktyki…
A potem już tylko po raz kolejny… rzetelny prokurator!
Który od razu powinien zlecić prowadzenie postępowania sprawdzającego… do CBA!

I właśnie za to uwielbiam tego oszusta – Klinowskiego!
Że nikt inny jak właśnie tylko on, tak dzielnie uwiarygadnia fakty mówiące o jego łajdackiej polityce zemsty, przeze mnie opisywanej!

😛

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT