Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » „Święte” oburzenie anonimowej, acz „tyż świntej” IWW!
„Święte” oburzenie anonimowej, acz „tyż świntej” IWW! niedziela, 12 kwiecień 2015, godz. 02:41

Wadowicki układAnonimowe oburzenie IWW (czytaj: Inicjatywy Własnych Wartości): Frączek żąda 11 mln zł od Gminy Wadowice. Płaszczyca kluczowym świadkiem?
I jak zwykle u anonimowego autora tej strony, pewnie też – jak nasz „przewielebny” burmistrz z tytułem doktora prawa, mało konkretów, nie wiadomo ile pomówień i…
Te „rzucające na kolana”, oczywiście ze śmiechu – odniesienia…
Jedno nawet pozwolę sobie przywołać:
„… Redaktor niedawno nagłaśniał na swoim portalu, do spółki z Ewą Filipiak, rzekomą aferę z udziałem obecnych władz miasta. Pokrzywdzony działaniami Ewy Filipiak Paweł Koper uzyskał korzystne dla siebie wyroki sądów i będzie domagał się odszkodowania. Swoją stratę wyliczył na 3.7 mln zł, z czego jak można przypuszczać większość stanowią długi pozostałe po upadku firmy. W tym samym czasie Anna Frączek żąda, nie wiadomo na jakiej podstawie, aż 11.2 mln zł.”.

No bo dla mnie jeszcze bardziej nie jest wiadomym na jakiej podstawie „… Paweł Koper (…) swoją stratę wyliczył na 3.7 mln zł”?

No i od kiedy to zaczął się ten upadek jego firmy, że większość z tej wyliczonej kwoty „… 3.7 mln zł”, to… straty?
Bo chyba nie po miesiącu czy dwóch nie sprzedawania kilku, kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu piw, których przynajmniej ja nie szukałbym w hurtowni z.. chemią, kiedy mogę kupić butelkę bądź cały transporter markowego i krystalicznie czystego piwa za marną kasę prawie przy każdych zakupach spożywczych?

Dlatego zastanawiam się, czy ten materiał taki sam rzetelny jak od dawna ów anonimowy autor wyłącznie od… własnych wartości?

No bo zarzuca m.in., że Płaszczyca o czymś tam nie pisze…

I chociaż fanem Płaszczycy nigdy nie byłem i nadal nie jestem, a państwa Frączków nawet z widzenia nie kojarzę, to zapytam uprzejmie: a kiedy ów anonimowy Inicjator Własnych Wartości jeden jedyny raz nie napisze o Płaszczycy, o Filipiakowej, o Frączkach, ale chociaż ten jeden jedyny raz napisze o interesach… Klinowskiego i Jurczaka?

Np. o układzie, który – co dzisiaj dopiero widać – był przyczynową koncepcją wycofania się Jurczaka z wyborów i to jeszcze przed I ich turą?
Czy o tym już co najmniej z grudnia ubiegłego roku szantażu Klinowskiego, którego stawką miał być mój łeb poza TMZW?
A może o starannie wyreżyserowanym układzie, w który Jurczak wchodził ze mną, uznając na dzień wcześniej, że już następnego dnia będzie „wielki” w oczach Klinowskiego, a Edek, jak robił to po wielokroć, po miesiącu i tak mu – przecież nie pierwsze a kolejne – łajdactwo wybaczy?

Tylko, że tak byli zaślepieni własnym geszeftem, iż nie zauważyli, że to właśnie m.in. moje ponad 30. letnie życie w cieniu fałszywego i zakłamanego Jurczaka nauczyło mnie, iż przed skutkami kłamstwa i oszustwa – każdego – należy się zabezpieczyć…

Dlatego obszerna relacja z tej „układnej” Jurczakowej rozmowy ze mną już niebawem…
A w niej – nie będę ukrywał – wiele smaczków…
I to nie tylko o tym, czym tak naprawdę jest zarówno TMZW jak i… IWW!
Również m.in. i o tym, co powinienem pisać o… Klinowskim, kto z kim i dlaczego w ratuszu, czy np. jak Jurczak z Wyrobcem chcieli Zygmunta Krausa „wyruchać”…
Dobrze, że nie „na wnuczka”, a tylko na wyjątkowe oraz nie do zdobycia gdzie indziej… fotografie!
I wiele, wiele więcej, ale to jak napisałem – niebawem, w dodatku wręcz w perfekcyjnie zaordynowanym… dawkowaniu!

Cóż, by nie zostać posądzonym o partactwo równe temu z anonimowej strony Inicjatywy Własnych Wartości, może jednak już pozwolę sobie na małą dawkę „osłonową”…

 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT