Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Po wołkowicku » „Święte”… oszustwo!
„Święte”… oszustwo! środa, 15 luty 2012, godz. 14:20

O – co prawda, całkowicie głupiej (ale jak wazelinowanej przez jej „utrzymanka”!) – inicjatywie Filipiakowej w sprawie „zamówienia publicznego” na… „światowe głazy”, już gdzieś napisałem, m.in. zarówno w kontekście ich przydatności do uzupełnienia podbudowy, ukradzionej (rzekomo bez wiedzy Inwestora i magistrackich kierowników, do których obowiązków /godnie opłacanych/ należy nadzór nad inwestycjami drogowymi?) podczas II etapu remontu ul. Karmelickiej, jak i wystawienia przez samego burmistrza… „dupą do wiatru” ich Ofiarodawców!
Nie ukrywam, że przygotowywałem bardziej obszerny materiał w tej sprawie, ale tym razem szybszy był portal wadowiceonline.pl
Więc, aby się nie powtarzać dodam, że igrzyska przy poświęceniu tej martwej, ale dosyć kosztownej dla licznych podmiotów materii, były ogromne… Stokrotnie większe niż przy eksponowaniu „świętego obrazu Maszkary”, wypacykowanego na zadupiu magistratu przez Filipiakową i jej pomagierów…
I znowu (po wcześniejszym grzbiecie) Wojtyłowe truchło i pycha lokalnych włodarzy, wzięły górę nad rozsądkiem, rzetelnością, uczciwością… Budowany na siłę wizerunek, wręcz „świętości” naszych lokalnych łgarzy, okazał się być wstydliwym dla Wadowiczan wizerunkiem… kłamców i oszustów!
Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przekazywać te informacje o onym „efekciarstwie” Filipiakowej i jej wadowickiej sitwy… w świat!
Bo trzeba aby cały świat dowiedział się nie tylko o tym „świętym” (z pompą należną poprzedniej epoce błogosławionym przez metropolitę Dziwisza), ale jakże wulgarnym kłamstwie, jak też o samej „świętości”… włodarzy, onego papalandowego zadupia!
„Świętości” znaczonej bezmyślnością, głupotą, oszustwem oraz licznymi… złodziejstwami na gminnym budżecie!

Tu dopełniając obowiązku rzetelnego przekazu dodam, że fotografie ze „świętej” parady pochodzą z galerii na stronie wadowickiego magistratu.
Niestety, samego autorstwa, pomimo podjętej próby jakoś się nie doszukałem…
Czy… ze wstydu?

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT