Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Za "miedzą" » Syn radnej Tokarskiej potwierdza informacje z magistratu!
Syn radnej Tokarskiej potwierdza informacje z magistratu! niedziela, 12 Luty 2012, godz. 00:50

Kiedy przedwczoraj (w piątek) zapowiadałem ten materiał, podałem nie tylko, że ponownie zadzwonił telefon od osoby z kalwaryjskiego magistratu, z ciekawymi informacjami o pewnym fikcyjnym konkursie, ale też i to, że uzyskane w tamtej rozmowie informacje w całości potwierdził… inicjator „rewolucji” przeciw referendum (na jednym z portali społecznościowych)!
Dzisiaj dorzucę, że syn kalwaryjskiej radnej… Artur Tokarski!

O telefonie może za chwilę, bo na początek chcę podać odrobinę informacji za portalem „Nasza Kalwaria.pl”, który poinformował, że „Będzie konkurs na kierownika”!
Pod wskazanym wyżej adresem, przeczytacie Państwo całość, ponieważ mnie interesują tylko maleńkie fragmenty…
1. „… Jeszcze w tym roku może być wybrany nowy kierownik Ośrodka Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Radni powołali komisje konkursową, w skład której weszło 9 osób.”
2. „… To była nadzwyczajna Sesja, która została zwołana na wniosek burmistrza, który chciał by Rada Miejska powołała skład komisji, która będzie wybierać Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kalwarii Zebrzydowskiej.
W skład komisji weszli przedstawiciele lekarzy i pielęgniarek, a także radni: Marta Tokarska, Tadeusz Wilk, Piotr Janusiewicz, Piotr Kumor, mecenas Piotr Kołcoń jako jej Przewodniczący.”.
3. „… na poprzedniej sesji radni wybrali Radę Społeczną Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kalwarii Zebrzydowskiej w jej skład weszli: Zbigniew Stradomski – Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej – Przewodniczący, Przedstawiciel Wojewody – lek. med. Tadeusz Ryłko, Agata Leja, Tadeusz Stela, Mariola Kachnic, Jolanta Krzeszowska-Mirocha, Tadeusz Chrostek, Henryk Jaglarz, Marta Tokarska, Stanisław Brózda – członkowie”.
Niestety, w informacji tej zabrakło wiedzy o kandydatach!
Podobno… dwóch?
Dlatego teraz przejdźmy do strony kalwaryjskiego BIP, gdzie przeczytamy m.in., że „… Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (…)”.
Potem cała kupa mało interesujących nas bzdetów, bo to co interesujące, dopiero w punkcie… szóstym!
„… Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja Konkursowa powołana przez Radę Miejską w Kalwarii Zebrzydowskiej. O terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie telefonicznie lub pisemnie. (…) Z wybranym kandydatem może być zawarty stosunek pracy na podstawie umowy o pracę na okres 6 lat. Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej nie jest związany stanowiskiem Komisji Konkursowej i decyduje o zatrudnieniu kandydata wskazanego przez Komisję Konkursową albo o odmowie jego zatrudnienia.
Wskazanie kandydata przez Komisję Konkursową nie może stanowić podstawy roszczenia o zatrudnienie na stanowisku kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (…).
Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Zbigniew Stradomski”.

Prawda, że ciekawe?
Komisja? Kandydaci? konkurs?
Wypada zapytać, a po jakiego ch***?
Kiedy burmistrz Stradomski już… wybrał!
Kolejnego „nielota”, desantowanego z… Wadowic!
O czym oficjalnie poinformował na założonym przez siebie – na jednym z portali społecznościowych – „wydarzeniu rewolucyjnym” Artur Tokarski, syn radnej – Marty Tokarskiej, a zarazem namaszczony przez samego Stradomskiego, przedstawiciel jego „V Kolumny”!
Oto, na mój komentarz, który tu zacytuję (w oryginale obok):
„… A, byłbym zapomniał, już wkrótce, po kolejnym, dzisiejszym telefonie z tego samego numeru, co wczoraj, już nie tutaj, ale u mnie poczytacie sobie razem z panem burmistrzem, o pewnym konkursie, durnym już z zasady, ale durnym podobno… celowo! Jeszcze nie wiem dokładnie o co chodzi, ale w rozmowie padły dwa nazwiska kandydatów i zakład ze strony tej „zaprzyjaźnionej” osoby z kalwaryjskiego magistratu o to, kto wygra… decyzją Stradomskiego! Prawda, że ciekawe? Konkurs! A decyzja będzie podobno Stradomskiego i podobno kolejny… „desant” z wadowickich kręgów!”,
Artur Tokarski „doniósł”:
„… No i podobno doprowadziła szpital w Wadowicach do ruiny. Patrz panie – jasnowidz jestem i już wiem co Pan jutro napisze. (…).
I albo ona albo on będą władać Przychodnią Zdrowia.”
Pozostało mi więc odpowiedzieć:
„… No widzisz dzięki, że to napisałeś, bo potrzebowałem potwierdzenia… Jakoś zaskoczył mnie ten telefon dzień po dniu… Nadto potwierdzasz tylko tą „uczciwość” i „rzetelność” twojego szefa! Jeszcze raz dziękuję. Szybko się uczysz! Dopiero prosiłem i już mam! I nie tylko ja, mieszkańcy Kalwarii również!”.
I Drodzy Państwo!
Kiedy na drugi dzień chciałem zajrzeć na „wydarzenie rewolucyjne” i odpowiedzieć na ewentualne dalsze donosy syna radnej Tokarskiej o pozaprawnej działalności burmistrza, „rewolucjonista” Tokarski zniknął z onego portalu społecznościowego razem ze swoim… wydarzeniem!
Śmiem twierdzić, że „tyż” na polecenie kalwaryjskiego Imperatora…
I tu wrócę do tego kolejnego już telefonu, nadal anonimowego, ale jakże rzetelnego w przekazie informacji…
 Bo wiecie Państwo, już pod koniec rozmowy, padła propozycja zakładu…
O to, że konkurs ten, chociaż koperty jeszcze zaklejone, decyzją burmistrza wygrała już pani Krystyna Grzesiek, dotąd – i to nie tylko w mojej ocenie – najgorszy dyrektor wadowickiego ZZOZ!
Nie założyłem się, bo trudno było mi uwierzyć w takie „rewelacje”…
Teraz wiem nie tylko, że dobrze zrobiłem odmawiając, bo przerżnąłbym zakład z kretesem, ale też i to, że Stradomskiemu… doradzają dzieci!
Można więc podsumować, że Kalwarią w ogóle rządzą tylko dzieci, radnych, na czele ze…. Stradomskim!
Rozważcie to mieszkańcy Kalwarii i kalwaryjskiej gminy…
Czy Wy, znani nie tylko w Polsce ale i na świecie, z rzetelności, uczciwości, i najwyższej marki wyrobów rzemieślniczych zasłużyliście, aby Waszymi podatkami rządził „bubel” z dziećmi kalwaryjskich radnych oraz  ich… „nielotnym” desantem?

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT