Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Szofer i lokaj porzebny od zaraz…
Szofer i lokaj porzebny od zaraz… sobota, 16 czerwiec 2012, godz. 12:22

Jak zasygnalizowałem wczorajszym materiałem, okazało się, że w sprawie naruszenia ciszy referendalnej w Kalwarii Zebrzydowskiej do Sądu wpłynął akt oskarżenia tylko przeciwko jednemu sprawcy, bo drugi, który jeździł po kalwaryjskiej gminie Fiatem Punto KWA 28KU, robił temu drugiemu… za szofera!
Dobrze, że nie robił publiczne temu drugiemu co innego…
Chociaż, czy np. w zaciszu domowego ogniska… cokolwiek można wykluczyć?
Zauważyłem również, że kocicha tak mają, iż zawsze spadają na cztery łapy, a już zwłaszcza wtedy, kiedy ktoś w tym „spadaniu” kocichom pomaga!

Ale skoro właściciel Fiata Punto o numerze rejestracyjnym KWA 28KU, taki uczynny, to pomyślałem sobie, że może i dla RACJI Polskiej Lewicy porobił by trochę? Najpierw może też za szofera, a potem jeszcze za… lokaja?
Bo spodziewamy się znowu gości z całej Polski, jak miało to miejsce podczas otwarcia Powiatowego Biura RACJI Polskiej Lewicy… I tych samych gości z RACJI Polskiej Lewicy, którzy uczestniczyli w otwarciu tego lokalu, a nie jak kłamliwie „szczekał” w swojej pseudo-relacji z tej jakże uroczystej dla Wadowic chwili, Władek od Bieńka – „… Ruchu Palikota”.
I trzeba będzie ich pozwozić, a to z Krakowa, a to z Katowic, kogoś z Gdyni i Kołobrzegu, a po drodze jeszcze zabrać Szefa z Wielkopolski…
Więc fucha szofera w sam raz dla tak uczynnego „dżentelmena”…
No a potem wszystkim im będzie ktoś musiał drzwi otwierać, więc może w wolnej od szoferowania chwili, też by się ów uczynny „dżentelmen”… załapał?
Tym sposobem doszedłby mu do dotychczasowych tytułów: rzecznika, kocicha, hakera i szofera, jeszcze jeden…
Lokaja!

Oczywiście, za wynagrodzeniem…
Tym, które pobiera przecież z naszych podatków…
Za fikcyjne sprawowanie obowiązków rzecznika jaśnie panującej na wadowickim folwarku Flipiakowej!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT