Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » To kompromitowanie wymiaru sprawiedliwości!
To kompromitowanie wymiaru sprawiedliwości! środa, 23 październik 2013, godz. 21:40

To jest… „zgoda” w oczach największego złodzieja w historii tego miasta, który tylko dlatego nie był nigdy skazany za swoje złodziejstwo, że… utracony „adwokat” z wadowickiej prokuratury nakazuje Wydziałowi Kryminalnemu wadowickiej Policji umarzać wszystkie śledztwa w sprawie w pełni udokumentowanego złodziejstwa na gminnym budżecie!

To ta tylko Filipiakowej „zgoda” pcha ją do sądu w trybie wyborczym przeciwko Zofii Siłkowskiej, która pisze w ulotce referendalnej do mieszkańców prawdę o zachowaniach wadowickiej władzy, a nie personalnie o tej słodkiej idiotce, której wydaje się, że jest bezkarna i nietykalna w swoim budżetowym złodziejstwie!
A czym było wyzywanie przez to babsko w… Kleczy?
Nie oszczerstwem?
To, że wygrała w Wadowicach, ze strachu, że… jej asystent Almert przez inny od wydanego wyrok straci ciepłą posadkę płaconą z naszych podatków, to jeszcze nie dowód, że nie przerżnie w Sądzie Okręgowym, kiedy proces będzie toczył się w obecności kamer i dziennikarzy, z pytaniami o w pełni udokumentowaną polityczną korupcję…
A jej „kotuś” został udokumentowany na nagraniu, jak… bije!
Bije jak… faszysta!
A ona ma czelność ciągać Zofię Siłkowską po sądach za prawdę?

To może pozwij Filipiakowo Wyrobę!
Wszak pisze o tobie, żeś największym złodziejem w historii tego miasta!
Co?
Strach ci zadek ściska, że trzeba by podczas procesu z Wyrobą odpowiedzieć za w pełni udokumentowane budżetowe złodziejstwo!
I, że już nigdy nie mogłabyś z zakłamaną butą powiedzieć – nie byłam skazana!

A może pozwiesz Wyrobę za to, że treść tej samej ulotki tu rozpowszechnianej!
Więc czekam!

Bo inaczej stajesz się jedynie… tchórzliwym pośmiewiskiem, zasługującym, aby pisać o tobie tylko w rubrykach satyrycznych! Bo czymże ty innym jesteś, jak nie satyrą władzy, satyrą tym bardziej śmieszną im bardziej tragiczną!
.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT