Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » To pora, aby poważnie zająć się „rewitalizacją”… Budżetu!
To pora, aby poważnie zająć się „rewitalizacją”… Budżetu! środa, 30 Styczeń 2013, godz. 22:38

Właśnie dzisiaj media podały, że Unia Europejska odcięła nas od pieniędzy na inwestycje drogowe, ze środków tejże Unii finansowane. Na początek trzy miliardy „oyro”, ale to jeszcze nie koniec, bo już „kroi się” czwarty… Podstawą takiej decyzji były ustawiane w Polsce przetargi, które powodowały – jak powiedziała unijna pani Rzecznik – że unijne pieniądze trafiały nie tam gdzie trzeba. W domyśle – do prywatnych łapek!
W informacji podano też trzy odcinki drogowe, których ta decyzja dotyczy…

Więc chyba nadeszła ta pora, aby Komisja Europejska dowiedziała się zarówno o przetargu jak i „sztuce” wykonania wadowickiego Placu Kim Ir Sena, przy którym przetarg ustawiono w taki sposób, aby nikt nigdy na placu budowy nie zauważył jego „zwycięzcy”, ale by poszła… unijna kasa!
W czyje łapki? Czy wte same, w które poszła ta spod Karmelickiej?

I wiedzą co się tu działo i dzieje wszyscy, tylko nie Unia Europejska i… wadowicki prokurator w adwokackiej todze!
Bo wie i Premier i Prezydent i Prokurator Krajowy, no i kolejni ministrowie, de facto… podlegli premierowi Tuskowi!
Tylko, że ch*** z tym do tej pory zrobili!

No więc tym razem oprócz suchej informacji do onych powyżej, komplet dokumentów prześlę do Komisji Europejskiej… A co mi tam… Mam wyrzucać swoje pieniądze na „rewitalizowanie” budżetu przez ratuszowych złodziei oraz ich kolesi z Mostostalu i Comodosa, pod których ustawiony został przetarg, to i z pożytkiem wystąpię, na dodatek gratisowo, z wnioskiem o zbadanie przez unijnych ekspertów tej papalandzkiej inwestycji, okradanej z ich kasy i z naszej!
No i niech się wreszcie coś dzieje!
Niech nadejdzie ten czas, że winni złodziejstwa (i nie tylko na gminnym budżecie) dostaną po… przyrodzeniu!

A gdyby kogoś ta informacja wkurzyła ponad jego wytrzymałość nerwową uprzedzam, że nawet podjęcie się np. rozjechania mnie, jak kiedyś rozjechano Aleksego Siemionowa (czy Bogu ducha winną dziewczynę przez „zucha” Cholewkę), nie odniesie to zamierzonego skutku…
Wszak jeszcze przed publikacją tego materiału uzgodniłem z zaprzyjaźnioną Kancelarią Adwokacką z Krakowa, że to ona wykona wszystkie te kroki za mnie.

Więc się… bujajcie!

A tym, którzy również chcieliby się podzielić swoimi wątpliwościami odnośnie rozdysponowania unijnych środków budżetowych przez gminnych pryncypałów Wadowic czy Kalwarii, podaję adres e-mail, gdzie wystarczy swoje wątpliwości po prostu po polsku opisać:

budget@ec.europa.eu <budget@ec.europa.eu>

Więcej danych kontaktowych znajdziecie Państwo TUTAJ!

Polecam też oficjalny portal Unii Europejskiej, gdzie znajdziecie Państwo nie tylko dane kontaktowe, ale też bardzo wiele innych cennych informacji.

Więc proszę usiąść tylko do klawiatury, a reszta potoczy się już sama…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT