Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Tu i tam... » Twoje wymarzone „M”…
Twoje wymarzone „M”… środa, 18 Lipiec 2012, godz. 22:00

Kolejne ugrupowania polityczne obiecywały budowę mieszkań, liczby szły w miliony…
Niestety, na obiecankach się skończyło… A jak wygląda życie w tych nielicznych, które przez ostatnie dwadzieścia lat powstały, wiedzą najlepiej m.in. mieszkańcy wadowickich… TBS’ów.

Dlatego, może trochę nietypowo, jak na bloga, wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy chcieliby mieć swoje wymarzone „M” informuję, że jest do sprzedania, w atrakcyjnym miejscu Wadowic, mieszkanie o powierzchni 48. metrów kwadratowych, można powiedzieć, ze w centrum miasta, bo to blok nr 17 – na oś. Westerplatte, od ul. Krakowskiej.

Mieszkanie na parterze bloku wybudowanego z cegły, ocieplonego, słoneczne, dwupokojowe, do tego przedpokój, kuchnia i łazienka z toaletą. Nadto do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 17. metrów kwadratowych oraz miejsce parkingowe przed samym blokiem, na wprost okna kuchennego.

W przedpokoju i pokojach parkiet dębowy, wszystkie okna wymienione na nowe, plastikowe.

Trzeba też dodać, że blok otoczony jest naturalną zielenią, a widok z okna balkonowego rozciąga się na cały odrestaurowany plac pomiędzy pawilonem dawnego „Wadomu” a „Tesco”.

Zaletą tego lokalu jest też to, że nie koniecznie musi być wykorzystywany na cele mieszkalne, wszak z równym powodzeniem może służyć za lokal biurowy bądź kancelaryjny.


Bliższe informacje o samym lokalu i jego cenie oscylującej w granicach 205.000,- złotych, mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu komórkowego: (+ 48) 605-536-062.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT