Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Tyka… zegara replika!
Tyka… zegara replika! czwartek, 3 kwiecień 2014, godz. 22:52

Co raz głośniej tyka replika zegara odmierzającego czas do otwarcia drogocennej, wartej rzekomo kilkadziesiąt milionów złotych… polskich i unijnych podatników – repliki replik wszelkich, jaką jest replika pożydowskiej kamienicy, w której pokazywana będzie replika czynszowego mieszkania, w którym przyszedł na świat maleńki Lolek w oryginale, którego woskową replikę już raz tu „tyż” dowieźli!

„Złoty pierścionek podpieprzył Bronek z wystawy…”, śpiewaliśmy w latach naszej młodości!
A teraz podobno nasz „złoty” Bronek otworzy to największe w kraju replikowisko kultu… pedofilii, krzywdzenia braci Chrystusa najmniejszych i bałwochwalstwa dla wodza, który z premedytacją acz starannie chronił bandziorów w czarnych, czerwonych bądź purpurowych kieckach, z rozpasanymi kutasami w oryginale?
Pewności co do Bronka nie mam, bo wiem tylko tyle co na mieście dzisiaj usłyszałem, że… tak jakaś „dziwka” napisała!

Może coś więcej powiedzą w poniedziałek, „w samo południe”, bo to wtedy ma być obok tej repliki replik jakiś „western” dla mediów?

A, byłbym zapomniał…

Taka fajna babcinka z fary dzisiaj wyszła i mówi do mnie, że faktycznie już prawie lato, bo objawienia we farze doznała, iż w najbliższą środę nawet na wadowickim Placu Kim Ir Sena „… borowikami obrodzi”!
Cud to na pewno, więc…

Trza koszyki na środę odkurzyć i na grzybobranie…
Granatów proszę tego dnia nie kupować, bo Bronek, a nie pierścionek strachliwy i już na sam dźwięk tego słowa gotów na piechotę do „warszawki” zapierdalać!

 

Foto: Facebook.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT