Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Układ policyjno-samorządowy?
Układ policyjno-samorządowy? środa, 18 lipiec 2018, godz. 10:05

SputniknewsGłośna ostatnio sprawa obrazy uczuć religijnych za przyczyną krojenia w Wadowicach tortu z wizerunkiem Karola Wojtyły, debilna w swojej materii /tak samo, jak przed laty sprawa obrazy uczuć religijnych wywołana przez wąsiatego kretyna o arabskiej urodzie, gdzie „obrażeni” wprost przed sądem zeznawali, że nie czytali materiału prasowego, który rzekomo obrażał ich uczucia – ciekaw jestem jak ze swoim kłamstwem staną u bram nieba, w które podobno głęboko wierzą 😀 / „poruszyła” całą Polskę..
Pisały o niej media papierowe, elektroniczne, a podobno „szczekała” też telewizja…

Tylko, że mnie sama sprawa obrazy uczuć religijnych, jak napisałem wyżej – debilna, jak każda z tego paragrafu, nie interesuje…
Interesują mnie za to niepokojące działania, sprawie tej towarzyszące…
Niepokojące zwłaszcza po stronie organów ścigania…
A tu konkretnie po stronie Komendy Powiatowej Policji…
Bo w mojej ocenie – a mam do niej prawo –  w sprawie śmierdzi!
Zresztą, nie pierwszy to raz…
Układem!
Tym razem organów ścigania z lokalną władzą!

I zarzut ten stawiam wprost po zapoznaniu się z wywiadem przeprowadzonym z Ewą Całus, opublikowanym przez portal „Sputnik” pt. „Wadowice: „tort niezgody” z portretem Jana Pawła II”, w treści którego wiceburmistrz Wadowic wprost twierdzi, że – cyt.: „… policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Z tego, co wiem, przygotowali już odmowę wszczęcia postępowania. Nie widzą znamion popełnienia przestępstwa w tej sprawie.” – koniec cytatu.
. . .
Wypowiedź całus 300dpi
……………………………………………………………………………………………………………..

Dlatego też wprost pytam Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach, skąd podejrzana w tej sprawie Ewa Całus, dysponuje wiedzą o odmowie wszczęcia postępowania?

Skąd dysponuje wiedzą, że Pan i Pańscy podwładni nie widzą znamion popełnienia przestępstwa w sprawie, w której – co sama potwierdza – nie została wydana jeszcze żadna oficjalna decyzja?

Skąd Ewa Całus już wie o przygotowywanej dla niej przez wadowicką Policję decyzji o odmowie wszczęcia postępowania, chociaż jak twierdzi, rzekomo nie wie jeszcze, cyt.: „… jak się sprawa dalej potoczy” – koniec cytatu?

Czy ta wiedza podejrzanej wynika nie tylko z układu organów ścigania z lokalnym samorządem /i nie tylko/, ale też stąd, że w ocenie wadowickiej Policji oraz pseudo prokuratury /zabawiającej się w adwokaturę/ są w tej gminie /a nawet poza nią/ indywidua stojące ponad prawem?

Może zapytam wprost: czy Pan, bądź ktoś od Pana powiedział pannie Całus nie przejmuj się Ewa, my i tak to umorzymy…?

Poczta - Wirtualna PolskaPytam i oczekuję odpowiedzi…

Zwłaszcza, że to nie pierwszy przypadek ujawnienia przez wadowicką Policję materiałów z postępowania tzw. „swoim”!
Bo było, że policjanci jeszcze nie wyszli od podejrzanego z zabezpieczonymi na wniosek pseudo prokuratora dowodami /które po decyzji sądu musieli zwrócić/, a „swój” już wiedział o zajęciu, co w sposób dostateczny potwierdził stanowiskiem swojego adwokata…

Dlatego Komendanta pytam, a Czytelników zapewniam, że… ciąg dalszy nastąpi.
Bo już mam dosyć tego politycznego qrewstwa…

Dosyć mam umorzeń i kolejnych odmów wszczynania postępowań w sprawach, w których dowody na popełnienie przestępstwa aż biją po oczach.
I dosyć mam już też chronienia urzędników samorządowych oraz państwowych, którzy działając na szkodę mieszkańców śmieją się im prosto w twarz, mając gwarancję swojej bezkarności!
Dlatego politycznemu qrewstwu mówię – STOP!

Edward „Scorpion” Wyroba

 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT